Wyjazd uważamy za super udany!
Byliśmy zaopiekowani przez p. Monikę, a o instruktorze Miłoszu słyszymy od Syna same komplementy trzeci dzień od powrotu! ;)
Hotel przewyższył nasze oczekiwania, a jedyna wątpliwość jaka pozostała to czemu tak krótko?!.
Serdecznie polecamy i wracamy za rok!
