Wyjazdy narciarskie dla firm

Polska / Włochy
<h1>Wyjazdy narciarskie dla firm</h1>

Zorganizuj wyjazd narciarski
Twojej firmy z naferie.pl

Nasza firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów narciarskich dla firm oraz grup zorganizowanych. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie w organizacji narciarskich wyjazdów branżowych, integracyjnych oraz dla klientów VIP.


Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą zorganizować niezapomniany wyjazd dla swoich współpracowników lub klientów. Korzystając z naszych usług, możecie liczyć na kompleksowe podejście, które może obejmować transport, zakwaterowanie, szkolenie narciarskie, snowboardowe oraz wiele dodatkowych atrakcji, które możemy dla was przygotować. 


Współpracujemy z wieloma ośrodkami zarówno w Polsce jak i za granicą, co pozwala nam zaoferować szeroki wybór atrakcyjnych miejsc dopasowanych do oczekiwań uczestników. Wszystkie proponowane hotele są przez nas sprawdzone i dobrze znane. Ponadto staramy się zapewnić również elementy integracyjne i rozrywkowe podczas wyjazdu, takie jak wieczory tematyczne, imprezy firmowe, konkursy czy warsztaty team buildingowe. 

Wyjazd organizowaliśmy dla

leroy merlin, play, done maxfliz, victor hanson
Wyjazdy firmowe

Naszym celem jest zapewnienie nie tylko świetnej przygody, ale także budowanie pozytywnych relacji oraz wzmocnienie więzi między uczestnikami.


Wszystkie nasze wyjazdy narciarskie są starannie zaplanowane i realizowane w sposób profesjonalny. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do klienta a szczególne znaczenie ma dbałość o wszystkie detale. Nasza kadra organizacyjno- instruktorska jest zawsze gotowa odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewnić wsparcie na każdym etapie organizacji wyjazdu. 

Przykładowe eventy

Wyjazdy firmowe w Polsce
BIAŁKA TATRZAŃSKA
Event narciarski na Podhalu
Cena już od
599 zł
osoba z noclegiem
 • 3 godziny szkolenia pod okiem instruktorów 
 • zawody narciarskie z pomiarem czasu
 • nocleg ze śniadaniem w pensjonacie ***
 • ognisko z w górskim klimacie 
Wyjazdy firmowe w Polsce
BUKOWINA TATRZAŃSKA
Event narciarski na Podhalu
Cena już od
299 zł
osoba bez noclegu
 • zawody narciarskie z pomiarem czasu 
 • oficjalne zakończenie z nagrodami dla zwycięzców
 • jednodniowy skipass ośrodka Rusiń-ski 
 • voucher na napitki 
Wyjazdy firmowe we Włoszech
VAL DI SOLE
Wyjazd narciarski do Włoch
Cena już od
2.199 zł
osoba z noclegiem
 • 4 noclegi w hotelu **** 
 • opieka instruktorów/ szkolenie narciarskie 
 • apreski 
 • ubezpieczenie uczestników wyjazdu
Wyjazdy firmowe we Włoszech
KRONPLATZ
Wyjazd narciarski do Włoch
Cena już od
6.750 zł
osoba z noclegiem
 • 5 noclegów w hotelu 4***s
 • 4 dni karnet Dolomiti Superski 
 • obsługa instruktorska 1/10 os 
 • bogaty program atrakcji i animacji

Eventy narciarskie

+48 722 223 223 telefon email: kontakt@naferie.pl
Zadzwoń i porozmawiajmy
o szczegółach

Dlaczego warto zorganizować wyjazdy firmowe na narty z naferie.pl?

narty

Profesjonalny,
sprawdzony organizator

Mamy wiedzę, doświadczenie oraz wszelkie potrzebne uprawnienia, by profesjonalnie zająć się organizacją narciarskich wyjazdów firmowych, w tym wpis do rejestru organizatorów turystycznych marszałka województwa mazowieckiego, ubezpieczenie generalne Signal Iduna oraz licencję dla szkół narciarskich SITN.
dokumenty

Kompleksowa
usługa

Zlecając nam organizację wyjazdów firmowych na narty, masz pewność, że zadbamy o każdy aspekt wyprawy: transport, noclegi, wyżywienie, niezbędny sprzęt, szkolenie narciarskie i dodatkowe atrakcje.
globus

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Wśród osób, które rezerwowały u nas wyjazdy narciarskie dla firm, są przedsiębiorcy z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i na ich podstawie przygotowujemy elastyczną ofertę, w zależności od preferencji.
prezentacja

Pełne
bezpieczeństwo

Prowadzimy transparentne działania. Oferty wyceny na wyjazdy na narty dla firm, które przygotowujemy, są przejrzyste – nie ma w nich ukrytych kosztów ani haczyków. Jesteśmy organizatorem godnym zaufania, co potwierdzają też opinie naszych dotychczasowych Klientów.
globus

Wsparcie na
każdym etapie

Zarówno przed wyjazdami narciarskimi dla firm, jak i w trakcie ich trwania, każdy Klient może liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Chętnie odpowiadamy na pytania, służymy radą i dzielimy się naszą wiedzą. W przypadku każdego wyjazdu jeden z naszych przedstawicieli dba o grupę i jej potrzeby na miejscu.
gogle

Wiele dostępnych lokalizacji do wyboru w różnych terminach

Organizujemy wyjazdy narciarskie dla firm zarówno w kraju, jak i za granicą (we Włoszech oraz w Austrii), co pozwala dobrać rozwiązania do preferencji i możliwości finansowych danego przedsiębiorstwa.
gwiazdy

Doświadczeni
instruktorzy

Naszą kadrę tworzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych w jeździe na nartach i snowboardzie. Dzięki temu aktywności podczas wyjazdów firmowych na narty będą połączeniem rozrywki ze zdobywaniem nowych umiejętności!
atrakcje

Moc dodatkowych
atrakcji

Zimowe wyjazdy dla firm z naferie.pl to nie tylko aktywności na stoku, lecz także całe bogactwo innych możliwości spędzenia wolnego czasu. Wieczory tematyczne, imprezy integracyjne czy konkursy to niektóre z proponowanych form rozrywki. Wszystko po to, by wyjazdy firmowe na narty były naprawdę niezapomniane.

FAQ

+

W jakich terminach najlepiej organizować wyjazdy firmowe na narty w Polsce?

Najlepsze terminy na organizację wyjazdów narciarskich dla firm w naszym kraju to okres od 6 stycznia do momentu rozpoczęcia ferii zimowych w poszczególnych województwach, a następnie po zakończeniu ferii zimowych do połowy marca. Wybór takiego terminu jest dobrym rozwiązaniem z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim można uniknąć tłoku zarówno w obiektach noclegowych, jak i na stokach i skorzystać ze wszystkich atrakcji w komfortowych warunkach. Ponadto zimowe wyjazdy dla firm poza tzw. sezonem wysokim to oferta bardziej opłacalna finansowo. W niższej cenie można dokonać rezerwacji noclegów, nie tracąc przy tym korzyści wynikających z pobytu w górach. Oferta na wyjazdy integracyjne na narty obowiązuje jednak przez cały okres zimowy, więc bez względu na preferowany termin wyjazdu zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy różne możliwości.
+

Gdzie w Polsce jest najlepsze miejsce na wyjazdy narciarskie dla firm?

Najlepsze warunki panują na Podhalu. Organizujemy wyjazdy do Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, Poronina oraz Zakopanego. Naferie.pl zajmuje się wyjazdami na Podhale od lat. Sprawnie załatwiamy wszelkie formalności, mamy sprawdzoną bazę noclegową w poszczególnych lokalizacjach, a w głowie mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Czy warto postawić na Podhale? Czy jest to dobre miejsce na narciarskie wyjazdy firmowe? Oczywiście, że tak. To region, który słynie z doskonałych warunków do uprawiania sportów zimowych. Dobrze przygotowane stoki narciarskie, wyciągi, wypożyczalnie sprzętu i wykwalifikowani instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia dopasowane do potrzeb uczestników wyjazdów – to wszystko łącznie sprawia, że z nami wyjazdy integracyjne na narty zawsze należą do udanych. Niemałe znaczenie ma także fakt, że Podhale słynie z malowniczych widoków, które przyciągają miliony turystów o każdej porze roku. W tak pięknych okolicznościach przyrody można naładować baterie na cały rok!
+

Gdzie zorganizować zawody narciarskie dla firmy na Podhalu?

Lokalizację, którą polecamy, jest stacja narciarska Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej. To tam naferie.pl jest oficjalną szkołą narciarską. Na miejscu dostępna jest cała potrzebna infrastruktura, by zorganizować dostarczające adrenaliny i jednocześnie bezpieczne zawody w czasie wyjazdów firmowych na narty. Takie zawody można połączyć z biesiadą góralską, kuligiem lub imprezą dla uczestników zawodów, dzięki czemu całe wydarzenie będzie jeszcze atrakcyjniejsze. Mamy doświadczenie w planowaniu i przeprowadzaniu wydarzeń firmowych i wiemy, że sprawiają one uczestnikom wiele frajdy. Przede wszystkim zawody sportowe to świetny sposób na spędzenie czasu w grupie, rozwój kompetencji społecznych i pielęgnowanie ducha zdrowej rywalizacji, co pozwala niejako naturalnie zacieśnić więzi. Zabawne sytuacje podczas zimowych wyjazdów dla firm pozostają na długo w pamięci i tworzą dobry grunt dla przyszłej współpracy między zatrudnionymi w firmie.
+

Na co zwrócić uwagę przy wyborze organizatora eventu narciarskiego?

Przede wszystkim na to, czy dany organizator jest sprawdzonym, legalnie działającym podmiotem. Warto zwrócić uwagę, od ilu lat dana firma działa na rynku. Kolejne kwestie do wiedza i doświadczenie organizatora w zakresie przygotowania wyjazdów integracyjnych na narty – im więcej zorganizowanych wypadów, tym lepiej. Istotne jest także indywidualne podejście, ponieważ każdy z Klientów ma inne oczekiwania dotyczące wyjazdu firmowego w Alpy lub do innego miejsca docelowego oraz dostępność organizatora, gdyż pozwala na otrzymanie odpowiedzi na pytania na bieżąco i rozwianie ewentualnych wątpliwości. Zimowe wyjazdy dla firm są przygotowane przez naferie.pl zgodnie z najwyższymi standardami. Nasi przedstawiciele poprowadzą cały proces sprawnie, zaproponują różne formy dojazdu, zakwaterowania i harmonogram aktywności w zależności od preferencji Klienta. Nasze działania są transparentne. Dzięki temu Klient zyskuje pewność i spokój. Z nami każdy wyjazd będzie udany.
+

W jakich terminach najlepiej zorganizować wyjazdy narciarskie dla firm w Alpach?

Oferujemy wyjazdy firmowe na narty do wielu miejscowości w różnych terminach w sezonie zimowym. Czas na wyjazdy integracyjne na narty jest dłuższy niż w Polsce. Do Włoch sugerujemy się wybrać od początku grudnia do świąt, następnie po sylwestrze do końca stycznia następnego roku i od połowy marca do połowy kwietnia. A jeśli mamy w planie zimowe wyjazdy dla firm do Austrii to w regiony, w których znajdują się lodowce, można przyjechać i tam wspaniale się bawić praktycznie przez cały sezon zimowy: od listopada do maja z przerwami w okresie wysokiego sezonu. Nasi przedstawiciele dopasują oferty wyjazdu firmowego w Alpy do Twojego grafiku i preferencji, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Chętnie odpowiemy na pytania związane z wyjazdami firmowymi na narty za granicę.
+

Jakie regiony są najlepsze na narciarskie wyjazdy firmowe we Włoszech?

Oferujemy pięć głównych regionów na wyjazdy integracyjne na narty do Włoch. W tych lokalizacjach znajdują się komfortowe ośrodki noclegowe z bezpiecznymi i dobrze naśnieżonymi stokami oraz nowoczesnymi wyciągami w okolicy, świetną kuchnią i mnóstwem innych atrakcji wokoło. Wyjazdy firmowe na narty we włoskich Alpach to moc wrażeń. Regiony, które już sprawdziliśmy i wiemy, że warto je odwiedzić to:
 • Val di Sole,
 • Kronplatz,
 • Drei Zinen,
 • Sella Ronda,
 • Val di Fiemme.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wypadów do Włoch. Z pewnością taki wyjazd firmowy w Alpy będzie wydarzeniem, które pozostanie w pamięci na długie lata.
+

Jakie regiony są najlepsze na wyjazdy firmowe na narty w Austrii?

Możemy zaoferować sprawdzone, ciekawe lokalizacje na narty dla firm na terenie Austrii, a są to:
 • od listopada: Pitztal, Hintertux, Kitzernhorn, Dachstein,
 • od grudnia do połowy kwietnia: Solden, Zilertall Arena, Zell am See, Nasfeld, Ischgl.
Duży wybór to duże możliwości, a narciarskie wyjazdy firmowe za naszą austriacką granicą w grupie znajomych z pracy z pewnością dostarczą mnóstwa wrażeń! Gdy poznamy Twoje oczekiwania dotyczące wyjazdu, zaproponujemy konkretne rozwiązania. Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdami integracyjnymi na narty w standardzie premium, to możemy śmiało polecić Solden oraz Ischgl.
+

Jakie są nieoczywiste kierunki na wyjazdy narciarskie dla firm?

Trzy kierunki, które chcemy wskazać to: Turcja, Andora i Gruzja. Ośrodki w tych lokalizacjach oferują bardzo dobre warunki dla amatorów białego szaleństwa na stokach, ale też inne, nieznane atrakcje, które będą ciekawą odmianą dla wyjazdów firmowych na narty dla tych, którzy już mieli okazję odwiedzić Włochy czy Austrię i chcieliby spróbować czegoś zupełnie innego.

Turcja
Narciarskie wyjazdy firmowe do Kapadocji to dobry wybór, gdyż stoki są tak samo dobrze naśnieżone jak w innych zagranicznych miejscowościach, a jednocześnie mniej zatłoczone. Szczególnie polecane regiony to: Erciyes-Kayseri, Kartalkaya, Uludag i Palandöken. Tureckie ośrodki noclegowe słyną z wysokich standardów, jeśli chodzi o obsługę gości, więc czas spędzony podczas wyjazdów na narty dla firm będzie połączeniem aktywności na stoku z relaksem w komfortowym, nowoczesnym obiekcie. A wieczorem można pójść do tureckiej łaźni i spróbować lokalnych specjałów w obiektach gastronomicznych. Nie można też zapomnieć o tym, że Kapadocja słynie z imponujących form skalnych, więc w trakcie takiego wyjazdu będzie można także nacieszyć oczy!

Andora
Nietypowy kierunek na wyjazdy firmowe na narty. I można śmiało powiedzieć, że to zaleta. Najpopularniejsze ośrodki w tym kraju to Grandvalira i Vallnord. Setki kilometrów tras narciarskich o różnym stopniu trudności, dobra kuchnia hiszpańska i francuska oraz piękne, wprost zapierające dech w piersiach widoki. Czego można chcieć więcej podczas wyjazdów na narty dla firm? Może jedynie dobrego organizatora wyprawy. Jeśli zdecydujesz się na wypad z nami, wszelkie formalności masz już z głowy. Wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy, bo w zakresie organizacji zimowych wyjazdów dla firm jesteśmy fachowcami.

Gruzja
Ośrodki dla narciarzy są tu stosunkowo nowe, ale doskonale przygotowane dla miłośników szaleństw na stokach. Wyróżniającą się ofertę posiadają Gudauri, Mestia i Bakuriani. Rartakowane zbocza, kolejki, krzesełka i gondole, które są ze sobą harmonijne połączone – to sprawia, że grupy, które przyjeżdżają tu w ramach zimowych wyjazdów dla firm, by wypocząć, mają poczucie, że cała infrastruktura została pomyślana tak, by sprzyjać komfortowi turystów. A wokół stoków znajduje się wiele klimatycznych restauracji i knajpek z dobrym jedzeniem, gdzie aż żal byłoby nie spróbować gruzińskich specjałów.
+

Jaka jest minimalna ilość uczestników na narciarskich wyjazdach firmowych?

Jeśli mamy w planach wyjazdy autokarowe, rekomendujemy grupy powyżej 40 osób. Ta minimalna liczba uczestników wyjazdów integracyjnych na narty jest podyktowana kwestiami finansowymi związanymi z kosztami przejazdu. W przypadku wyjazdów na narty dla firm organizowanych dla mniejszej liczby osób sugerujemy dojazd własnym samochodem lub innym środkiem transportu.
+

Jak zorganizować wyjazd narciarski dla ważnych klientów firmy / klientów VIP?

Przede wszystkim warto zlecić przygotowanie takiego wypadu sprawdzonemu organizatorowi, który kompleksowo zadba o wszystkie aspekty wyjazdu: od transportu, przez noclegi, szkolenia narciarskie aż po dodatkowe atrakcje w miejscu pobytu. Mamy w naszej ofercie ośrodki narciarskie o bardzo wysokim standardzie, z nowoczesnymi obiektami noclegowymi, w których organizowaliśmy już zimowe wyjazdy dla firm. Jeśli zależy Ci na narciarskich wyjazdach firmowych premium, napisz do nas, a my przygotujemy indywidualną ofertę. W zależności od wybranej lokalizacji możemy zorganizować podczas wyjazdów integracyjnych na narty zawody sportowe, specjalne tematyczne imprezy czy przygotować prezenty dla uczestników wyprawy. Wyjazdy narciarskie dla firm mogą być też połączone z zaplanowanymi wyjazdami w celu poznania okolicy czy skorzystania ze sauny, SPA i innych atrakcji.
+

Co jest zawarte w cenie wyjazdu narciarskiego incentive?

Zacznijmy od wyjaśnienia, że wyjazd incentive to wypad, którego celem jest zmotywowanie do działania. Wyjazdy firmowe na narty tego typu mają zmobilizować pracowników, by pozostali lojalni wobec firmy, identyfikowali się z jej przesłaniem i aktywnie wspierali jej działania w dążeniu do osiągania kolejnych zamierzonych celów. W cenie zimowych wyjazdów dla firm incentive są: nocleg, skipass, opieka rezydenta, zawody, na życzenie Klienta także upominki, obsługa instruktorska, transport (jeśli jest zapotrzebowanie), atrakcje na miejscu, typu kolacje w górskich restauracjach i wiele innych. Wszystkie szczegóły można ustalić na etapie rezerwacji.
+

Jaki budżet należy zaplanować na wyjazd narciarski typu incentive?

Nie ma jednej dobrej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ budżet, który będzie wystarczający na wyjazdy integracyjne na narty, zależy od liczby uczestników, liczby dni pobytu, wybranego miejsca docelowego i odległości od niego, miejsca noclegowego i oczywiście harmonogramu zajęć. Szacunkowo wypad krajowy zaczyna się od 2000/3000 zł za wyjazd 4-dniowy do Włoch i od 4000 zł za wyjazd 5-dniowy. Dużo zależy od dodatkowych atrakcji, które sprawią, że wypad będzie magiczny, typu pobyty w basenach, saunie, SPA, na zorganizowanych kolacjach, wieczorach tematycznych, spotkaniach, zawodach i wielu innych. Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile będą kosztować wyjazdy na narty dla firm zgodne z Twoimi preferencjami, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!
Wyjazdy firmowe pytania

Bukowina Tatrzańska

Bardzo znana miejscowość na Podhalu, idealny wybór na zimowe wyjazdy dla firm ze względu na panujące tu doskonałe warunki dla narciarzy i snowboardzistów. Największą stacją w miejscowości jest Rusiń-Ski na Wierchu Rusińskim. Właśnie w tej lokalizacji naferie.pl jest oficjalną szkołą narciarską. Podczas narciarskich wyjazdów firmowych turyści mogą tu korzystać z czteroosobowych i sześcioosobowych wyciągów krzesełkowych oraz dwóch wyciągów orczykowych. Na Wierchu Rusińskim organizujemy zawody narciarskie dla firm oraz eventy promocyjne dla marek, które chcą się zaprezentować na stacji narciarskiej. To także dobra lokalizacja ze względu na znajdujący się w miejscowości nowoczesny kompleks basenów termalnych – termy Bukovina oraz wiele innych atrakcji.

Białka Tatrzańska

Malownicza miejscowość na Podhalu, która cieszy się dużą popularnością. Najważniejszą stacją narciarską w Białce Tatrzańskiej jest Kotelnica, która jest połączona wyciągami z Kaniówką znajdującą się po drugiej stronie miejscowości. Białka Tatrzańska to prawdziwy raj dla miłośników sportów zimowych i sprawdzona lokalizacja na wyjazdy na narty dla firm. To nie tylko dobrze przygotowane stoki do zjazdów na nartach, lecz także kilka kilometrów tras biegowych, profesjonalne wypożyczalnie sprzętu, Burton Snowpark z mnóstwem przeszkód i smaczne posiłki serwowane w karczmach oraz innych punktach gastronomicznych. W Białce, podobnie jak w Bukowinie Tatrzańskiej, znajdują się inne miejsca pozwalające na dobrą integrację w czasie zimowych wyjazdów dla firm, takie jak np. baseny termalne z widokiem na górskie szczyty – Termy Bania. Doskonałą bazę na wyjazdy firmowe stanowi hotel Bania, gdzie wyjazd narciarski można połączyć ze szkoleniem lub konferencją.

Poronin

Świetna lokalizacja na Podhalu na wyjazdy integracyjne na narty dla tych, którzy chcą nacieszyć oczy malowniczymi górskimi widokami. Na znajdujących się w pobliżu stokach Harenda oraz Suche panują idealne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardu. W okolicznych knajpach i karczmach można tu spróbować przysmaków przygotowywanych na bazie lokalnych składników. A z Poronina już tylko rzut kamieniem do stolicy Tatr i Podhala – Zakopanego, gdzie przed turystami o każdej porze roku otwierają się różnorodne możliwości zagospodarowania czasu wolnego!

Val di Sole

Przepiękna lokalizacja na wyjazdy firmowe na narty w północnych Włoszech z wielu względów, w tym panujące tu doskonałe warunki pogodowe. Nie przypadkiem miejsce jest nazywane Doliną Słońca. W obrębie doliny znajduje się kilka terenów narciarskich oferujących trasy o różnym stopniu trudności: Folgarida, Marilleva oraz Peio. Turyści mogą korzystać ze skipassu Superskirama albo ze skipassu lokalnego. Aktywność fizyczną na świeżym powietrzu podczas narciarskich wyjazdów firmowych warto tu połączyć ze zwiedzaniem okolicy, zwłaszcza że region ma długą i ciekawą historię. Najważniejszymi miejscowościami w okolicy są: kurort narciarski Madonna di Campiglio, Folgarida – Marilleva, Mezzana i Cogolo di Pejo, w których znajdują się warte odwiedzenia obiekty sakralne i świeckie.

Kronplatz

Doskonale przygotowany ośrodek narciarski w północnych Włoszech zlokalizowany wokół góry Plan de Corones (2 275 m n.p.m.), w regionie Trydent-Górna Adyga. W okolicy znajduje się imponująca liczba około 100 kilometrów doskonale przygotowanych tras narciarskich z widokiem na Dolomity i Alpy Zillertalskie, kilkadziesiąt wyciągów, liczne trasy biegowe oraz wiele innych atrakcji. Podczas zimowych wyjazdów dla firm można aktywnie spędzić czas na lodowiskach, basenach czy w halach tenisowych. Nie brakuje także miejsc do zwiedzania. Na szczególną uwagę zasługuje historyczne centrum miasteczka Brunnico.

Drei Zinen

Ośrodek narciarski we Włoszech wyróżniający korzystnymi warunkami dla miłośników sportów zimowych. Jest chętnie odwiedzany przez turystów z całej Europy i nie tylko! Ponad setka świetnych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, nowoczesna infrastruktura, doskonała komunikacja – to tylko kilka pierwszych zalet tego miejsca, które sprawiają, że warto rozważyć ten kierunek jako miejsce docelowe na narciarskie wyjazdy firmowe. Trzeba też podkreślić, że Drei Zinnen stanowi część największej sieci ośrodków narciarskich: Dolomiti Superski! Podczas zjazdów można nacieszyć oczy przepięknymi widokami na trzy szczyty Tre Cime di Lavaredo, które urzekają swoją malowniczością. Wyjazdy integracyjne narty w tak piękne miejsce z pewnością na długo pozostanie w pamięci!

Sella Ronda

Idealne miejsce na zimowe wyjazdy dla firm. Co ciekawe, szlak narciarski prowadzi przez cztery najpopularniejsze przełęcze w Dolomitach: Passo Pordoi – Passo Campolongo – Passo Gardena – Passo Sella, otaczające szczyt Piz Boe (3151 metrów n.p.m.). Wyzwaniem i największą frajdą dla narciarzy jest objazd góry Sella. W zależności od wybranej trasy (pomarańczowej lub zielonej) będzie to szlak o długości w granicach 36–38 kilometrów. Na trasie można oczywiście podziwiać oszałamiające widoki! Jak na lokalizację dla narciarzy przystało, w tym wyjazdy na narty dla firm, turysta może oczekiwać, że znajdzie tu nie tylko atrakcje sportowe, lecz także mnóstwo innych form spędzania wolnego czasu, możliwości zwiedzenia regionu i okazji do delektowania się lokalnymi przysmakami kulinarnymi.

Val di Fiemme

Dolina, która wchodzi w skład znanego na całym świecie megakompleksu Dolomit Superski o łącznej długości tras liczącej 1200 kilometrów! Val di Fiemme (Dolina Płomieni) to jedna z najpiękniejszych dolin alpejskich. Region jest niezwykle popularny turystycznie. Przez wiele lat odbywały się tu znane na całym świecie prestiżowe imprezy sportowe, takie jak mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym czy jeden z biegów Tour de Ski. Nowoczesne trasy zjazdowe, trasy biegowe, doskonała komunikacja – to sprawia, że Val di Fiemme warto rozważyć jako kierunek na wyjazdy integracyjne na narty. Oprócz przepięknych widoków można tu spróbować pysznych przysmaków, takich jak np. strangolapreti, czyli tradycyjnego szpinakowego gnocchi z czerstwego pieczywa albo trauben, czyli tyrolskich naleśników podawanych z cukrem pudrem i marmoladą.

Pitztal

Malownicza austriacka dolina. Na jej obszarze znajduje się wiele ośrodków, do których można się wybrać w ramach wyjazdów narciarskich dla firm. Trasy są bardzo dobrze oznakowane oraz zabezpieczone i różnią się stopniem trudności, więc odnajdą się tu zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze i snowboardziści. Lodowiec Pitztaler Gletscher to najwyżej położony teren zjazdowy na terytorium Austrii. Trasy sięgają tu aż 3440 metrów n.p.m. i pozwalają podziwiać piękne widoki na zachodnią część Tyrolu. A na szczycie można spróbować lokalnych specjałów w najwyżej położonej w kraju kosmicznej kawiarni.

Hintertux

Austriacki lodowiec, z którego rozciąga się przepiękna panorama gór. To kolejny bardzo znany ośrodek narciarski. Na turystów czeka kilkadziesiąt tras, a najwyżej położone wyciągi sięgają tu wysokości 3250 metrów n.p.m. W regionie znajdują się również inne atrakcje, dzięki którym narciarskie wyjazdy firmowe tutaj będą w pełni udane. Warto wspomnieć o najwyżej położonych na Starym Kontynencie źródłach leczniczych czy znajdującej się na południe od Hintertux jaskini Spannagel, która liczy około 10 kilometrów długości. Jaskinię, która jest największą naturalną jaskinią w Alpach Centralnych, można zwiedzić z przewodnikiem.

Kitzernhorn

Należy do najpopularniejszych ośrodków zimowych w Austrii. Choć nie jest duży, to cieszy się dużą popularnością. Lodowiec o wysokości 3203 metrów n.p.m. to doskonałe miejsce na wyjazdy integracyjne na narty, oferujące różnorodne trasy narciarskie, w sumie około 40 kilometrów. Stopień trudności tras w przeważającej mierze jest średni. Niewielkie miasteczko Kaprun wraz z Zell am See tworzą razem duży kompleks narciarski. Panują tu również doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej. Goście mogą też korzystać z innych atrakcji, takich jak chociażby kąpiele w wodnym kompleksie rekreacyjnym.

Dachstein

Zdecydowanie godna uwagi lokalizacja na wyjazdy integracyjne na narty. Lodowiec położony w południowej części masywu Dachstein w Alpach Salzburskich w Austrii, znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To wysunięty najdalej na wschód lodowiec Alp. Na terenie lodowca narciarze mogą korzystać z licznych atrakcji, nie tylko z tras zjazdowych, ale także biegowych. Na wielbicieli zjazdów na desce czeka Atomic Superpark. Ciekawą atrakcją jest pałac lodowy Eisenpalast w głębi lodowca, który znajduje się niecałe 100 metrów od górnej stacji kolei.

Solden

Ośrodek wyróżniający się m.in. położeniem, bo znajdujący się na wysokości 3340 metrów n.p.m. Obejmuje aż 3 trzytysięczniki, które w skrócie są nazywane BIG3. Na ich szczytach znajdują się specjalne platformy widokowe, z których można podziwiać całą okolicę. To łącznie około 150 kilometrów tras zjazdowych i kilkadziesiąt wyciągów, dlatego polecamy to miejsce jako docelowe na wyjazdy integracyjne na narty. W regionie jest też mnóstwo atrakcji, knajp i sklepów z odzieżą sportową. Na tym terenie na przestrzeni ostatnich lat rozgrywały się ważne wydarzenia sportowe, jak chociażby Puchar Świata na początku sezonu. Solden jest doskonałym miejscem na wyjazdy VIP.

Zilertall Arena

Największy teren narciarski w dolinie Zillertal. Wyjazdy narciarskie dla firm w te regiony dają możliwość poznania urokliwych zakątków Austrii. Duża liczba tras zjazdowych i rozwinięta infrastruktura sprawiają, że podczas wyjazdów firmowych na narty odnajdą się tu wytrawni narciarze, ale też ci początkujący. Ośrodek obejmuje 5 miejscowości Zell am Ziller, Gerlos, Königsleiten, Wald-Königsleiten i Hochkrimml. Panują tu doskonałe warunki dla narciarzy, a trasy różnią się stopniem trudności. Oprócz jazdy na nartach w regionie można korzystać także z innych atrakcji jak snowparki czy trasy biegowe.

Nasfeld

Przepiękny zakątek w Austrii znajdujący się w dystrykcie Hermagor w Karyntii, blisko włoskiej granicy. Czy jest to dobra lokalizacja na wyjazdy firmowe na narty? Oczywiście! To region niezwykle atrakcyjny turystycznie. Przede wszystkim przepełniony słońcem. Aż 110 kilometrów tras zjazdowych o różnych stopniu trudności gwarantuje dobre warunki wszystkim jeżdżącym na nartach i snowboardzie. Działa tu kilkadziesiąt kolejek linowych oraz wyciągów. Na stokach można delektować się w gronie kolegów i koleżanek z pracy specjałami karynckimi, a także kuchnią włoską.

Ischgl

Ośrodek położony w dolinie Paznaun. Najwyższą górą na tym terenie jest Greitspitze (2872 metrów n.p.m). Zdecydowana większość tras leży na wysokości ponad 2000 metrów n.p.m. Nie brakuje tu śniegu przez cały sezon, dlatego zorganizowane tutaj wyjazdy narciarskie dla firm będą udane. Ischgl jest jednym z największych transgranicznych obszarów w Alpach (Ischgl–Samnaun), gdzie panują idealne warunki narciarskie od listopada aż do maja. Na terenie ośrodka znajduje się wiele wspaniałych punktów widokowych, restauracji z pysznym jedzeniem oraz obiektów noclegowych. Ischgl doskonale sprawdzi się jako miejsce docelowe na wyjazdy VIP.

Narciarskie wyjazdy firmowe
– Podhale, Włochy i Austria

Wyjazdy narciarskie dla firm organizujemy na terenie Podhala, a także w malowniczych zakątkach Włoch oraz Austrii. Proponujemy zakwaterowanie w nowoczesnych ośrodkach wypoczynkowych o wysokim standardzie. Wszystkie sugerowane miejsca docelowe oferują nie tylko wygodne noclegi i smaczną, lokalną kuchnię, lecz także doskonałe zaplecze turystyczne, różne możliwości spędzenia wolnego czasu i dobrze przygotowane trasy narciarskie, gdzie można spróbować swoich sił na nartach i snowboardzie oraz zapierające dech w piersiach wspaniałe widoki! Narciarskie wyjazdy firmowe, w których aktywności na stokach będą połączone z integracją poprzez zawody, konkursy i inne ciekawe zajęcia, to doskonały pomysł na ciekawe spędzenie czasu!

Wyjazdy firmowe na narty – jak wpływają na efektywność pracowników?

Nie od dziś wiadomo, że balans między pracą a odpoczynkiem ma niezwykle istotny wpływ na efektywność pracowników. Zimowe wyjazdy dla firm to dobra inwestycja w integrację osób, które na co dzień współpracują ze sobą. Kilkudniowy wypad na Podhale, do Włoch czy Austrii zimą pozwoli pracownikom lepiej się poznać i zaprzyjaźnić, o co czasem trudno w ferworze zawodowych obowiązków. Dlaczego warto w celu integracji zdecydować się właśnie na wyjazdy narciarskie dla firm? Poniżej wymieniamy 5 powodów.
1
Aktywne spędzenie wolnego czasu w malowniczej górskiej miejscowości doskonale wpływa zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.
2
Szkolenia narciarskie na stoku pod okiem doświadczonych instruktorów pozwalają na nabycie i rozwój umiejętności.
3
Wyjazdy firmowe na narty są dobrym sposobem na wzajemne poznanie się pracowników, przełamanie barier, integrację.
4
Zacieśnianie więzi w trakcie wyjazdów, poznanie i zrozumienie osobowości pozytywnie wpływa na jakość kontaktów w czasie pracy.
5
Wspólne wspomnienia z wyjazdów na narty jednoczą, a dobre nastawienie do innych to solidny fundament współpracy w celu skutecznego osiągania celów firmowych.
Wyjazd, który upłynie w dobrej atmosferze, wzmocni motywację do pracy. Poznanie współpracowników podczas wyjazdów integracyjnych na narty pozwala na lepsze nastawienie do codziennych obowiązków. To także świetna forma podziękowania zatrudnionym za dotychczasowe efekty pracy i zmotywowanie ich do dalszych działań. Zimowe wyjazdy dla firm to wspaniały sposób, by spędzić czas w urokliwej scenerii.

Imprezy integracyjne – narty, ale nie tylko

Organizowane przez naferie.pl narciarskie wyjazdy firmowe to nie jedynie szusowanie na stokach, ale także wiele innych atrakcji. W każdej z oferowanych przez nas lokalizacji uczestnicy wypadów mogą liczyć na dodatkowe formy spędzenia wolnego czasu.

Przykładowe atrakcje podczas zimowych wyjazdów na narty to m.in.:
● zawody sportowe,
● zorganizowane kolacje w ciekawych lokalizacjach,
● specjalne imprezy tematyczne,
● wyjazdy w celu zwiedzenia okolicy.
To, jakie aktywności będą podejmowane, zależy w dużej mierze od początkowych ustaleń, budżetu, preferencji Klientów. Na życzenie możliwe jest przygotowanie specjalnych prezentów dla uczestników narciarskich wyjazdów firmowych. W każdej lokalizacji dostępna jest bogata infrastruktura, a lokalni przedsiębiorcy dbają o to, by gościom nie zabrakło form spędzenia wolnego czasu. To nie tylko degustacje, ale także wypoczynek w wodzie, masaże, strefa SPA i wiele innych.
topowe miejscówki
topowe miejscówki
najlepsze apres`ski
najlepsze apres`ski
sprawdzeni instruktorzy
sprawdzeni instruktorzy
imprezy tematyczne
imprezy tematyczne

Nasi partnerzy

wróć na górę