Wyjazdy rodzinne
Włochy - ferie

Wyjazdy rodzinne<br />Włochy - ferie
Wyjazdy narciarskie > Wyjazdy zagranica
wszystkie wyjazdy
przed sezonem
sylwester
ferie
marzec
kiedy Twoje ferie?
13.01 – 20.01 dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
20.01 – 27.01 dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
27.01 – 03.02 podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
3.02 – 10.02 lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
10.02 – 17.02 kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
17.02 – 24.02 kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Dlaczego warto wyjechać na narty z naferie.pl?

Pewny
organizator

Liczba przygotowanych przez nas wyjazdów i opinie Klientów, którzy nam zaufali, są najlepszym świadectwem tego, że jesteśmy solidnymi organizatorami i z nami każdy wyjazd do Włoch na narty jest w pełni bezpieczny.

Indywidualnie dopasowane oferty

Na podstawie określonych przez Ciebie preferencji przygotowujemy ofertę na wyjazd w Alpy na narty dostosowaną do Twoich potrzeb pod kątem poziomu zaawansowania szkoleń na stoku, miejsca noclegowego i dodatkowych atrakcji.

Kompleksowa obsługa rezerwacji

Doradzimy, poinformujemy i odpowiemy na Twoje pytania na każdym etapie rezerwacji wyjazdu na narty do Włoch. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i kompleksową organizację.

Brak ukrytych kosztów

Przed dokonaniem rezerwacji na wyjazd w Alpy na narty otrzymasz od nas kompleksową wycenę z wyszczególnionymi składowymi ceny oraz opcjonalnymi możliwościami do skorzystania w zależności od preferencji.

Duży wybór
lokalizacji

Oferujemy wyjazdy na narty w Alpach do najpopularniejszych, malowniczych regionów Włoch, gdzie panują doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych dla grup o różnych wymaganiach.

Szkolenia na stoku pod okiem fachowców

Naszymi instruktorami są osoby o potwierdzonych kwalifikacjach i dużym doświadczeniu, dzięki czemu nauka jazdy i szlifowanie umiejętności w czasie ferii w Alpach są bezpieczne i komfortowe.

Wiele dodatkowych atrakcji

Zorganizowane wyjazdy na narty we Włoszech obejmują także inne, dodatkowe formy rozrywki, z których możesz skorzystać w trakcie ferii w Alpach. Ośrodki, z którymi współpracujemy, są położone w dogodnej lokalizacji, co daje duże możliwości wyboru.

Dopasowanie do potrzeb dzieci

Nasza specjalizacja to szkoła narciarska dla dzieci w Alpach. Elastycznie dopasowujemy ofertę do potrzeb najmłodszych uczestników wyjazdów na narty do Włoch. Organizujemy zarówno wyjazdy rodzinne, jak i typowo dla dzieci (z opiekunem).

Wyjazdy Włochy

Zadzwoń i porozmawiajmy
o szczegółach

FAQ

+

Gdzie można wyjechać na narty do Włoch z naferie.pl?

Organizujemy wyjazdy na narty w Alpy i Dolomity. Oferujemy najbardziej malownicze zakątki Włoch, słynące z kompleksowo wyposażonych tras narciarskich o różnym poziomie trudności i nowoczesnych ośrodków noclegowych w takich regionach jak: Val di Sole, Kronplatz, Drei Zinen, Sella Ronda i Val di Fiemme. Duże zróżnicowanie oferty na ferie w Alpach sprawia, że każdy, kto chciałby poszusować na dobrze naśnieżonych stokach w otoczeniu pięknej, górskiej przyrody, może znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie. Wyjazd na narty do Włoch z nami to moc pozytywnych emocji podczas białego szaleństwa na stokach, a także szansa na poznanie malowniczej okolicy, ponieważ ośrodki wypoczynkowe są położone w przepięknej lokalizacji. Dobrze rozwinięta baza gastronomiczna w regionie to dodatkowo okazja do spróbowania świetnie przyrządzonych, tradycyjnych potraw, poznania nowych smaków czy spróbowania lokalnych napojów.
+

W jakich terminach organizowane są wyjazdy na narty we Włoszech?

Organizujemy wyjazdy na narty w Alpy w miesiącach zimowych, a także wczesną wiosną. Przygotowaliśmy specjalne oferty na okres ferii zimowych w poszczególnych województwach, dzięki czemu zimowiska dla dzieci, białe szkoły czy rodzinne zorganizowane wyjazdy na narty Włochy będą w pełni udane. Dla miłośników wypraw w okresie noworocznym mamy wyjazdy narciarskie Włochy na sylwestra. Zakończenie starego roku i powitanie nowego z Alpami w tle z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy aktualnie dostępne w naszej ofercie hotele i apartamenty, w których można dokonać rezerwacji wraz z wyszczególnieniem dostępnych terminów, rodzajów pokojów do wynajęcia, skipassów oraz informacjami dotyczącymi opłat za noclegi w zależności od wieku uczestników. Warto śledzić informacje na bieżąco.
+

Jak dokonać rezerwacji na wyjazd do Włoch?

Jeśli chciałbyś dokonać rezerwacji na wyjazd na narty Włochy, to zapraszamy do kontaktu z nami. Na stronie: www.naferie.pl/kontakt znajdziesz wszystkie niezbędne dane. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 lub mailowo, na jeden z dwóch sposobów: wysyłając wiadomość na adres: kontakt@naferie.pl lub poprzez widoczny na stronie formularz kontaktowy. Możesz także dokonać rezerwacji danego obiektu dostępnego do wynajęcia na ferie w Dolomitach czy innym regionie we wskazanym terminie. W tym celu wystarczy po przejściu do szczegółów oferty danego obiektu noclegowego, kliknąć przycisk „Rezerwuję”, który znajduje się obok informacji dotyczących terminu i warunków wyceny obiektu. Następnie należy wybrać z dostępnych opcji na narty Włochy typ pokoju, podać podstawowe informacje dotyczące uczestników wyjazdu na narty we Włoszech czy sprzętu.
+

Ile kosztuje i co zawiera cena wyjazdu w Alpy na narty?

Szczegółowe informacje na temat kosztów wyjazdu do Włoch na narty są zależne od wybranego terminu, obiektu noclegowego, liczby dni pobytu, liczby uczestników wyjazdu oraz innych, dodatkowych czynników, takich jak wypożyczenie sprzętu czy opcje korzystania z dodatkowych atrakcji na miejscu. Bazowa wycena wyjazdów w Alpy na narty obejmuje: nocleg, wyżywienie (według wybranego pakietu), codzienne szkolenia narciarskie, podstawowe ubezpieczenie, opłatę klimatyczną, opiekę organizatora. W zależności od możliwości w danym czasie oferta Włochy narty może także obejmować skipass w cenie, np. freeski. Oprócz pakietu bazowego w przypadku każdej oferty wskazane są dodatkowo płatne możliwości (które nie należą do oferty bazowej), takie jak chociażby wypożyczenie sprzętu narciarskiego, lunch na stoku czy dopłaty do pokojów o wyższym standardzie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie na narty w Alpy tanio można wyjechać, to zachęcamy do obserwowania naszej strony na bieżąco, ponieważ pojawiają się tam także oferty w specjalnych, promocyjnych cenach. Warto podkreślić, że w naszych propozycjach na ferie w Alpach nie ma kosztów ukrytych, wszystkie szczegóły oferty są jasno wypunktowane.
+

Czy instruktorzy mówią w języku polskim?

Tak, w ramach naszej szkoły narciarskiej we Włoszech zajęcia na stokach prowadzą polscy instruktorzy. Podczas pobytu na miejscu nie ma więc obaw o to, że brak znajomości języka obcego utrudni naukę jazdy na nartach czy snowboardzie. Podczas wyjazdów na ferie w Alpach, organizowanych typowo dla dzieci, bez udziału rodziców, gwarantujemy opiekę instruktora i pomoc, by dzieci mogły się odnaleźć w nowym miejscu, czuć swobodnie i śmiało korzystać ze wszystkich proponowanych atrakcji i możliwości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących kwestii językowych podczas wyjazdu w Alpy na narty dzieci lub dorosłych, czy innych związanych z rezerwacją, zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o tym, jak wyglądają przeprowadzane przez nas szkolenia narciarskie na różnych poziomach zaawansowania w czasie wyjazdów na narty do Włoch.
+

Czy dzieci mogą liczyć na specjalne udogodnienia w miejscu pobytu?

Tak, ośrodki, które oferujemy w ramach wyjazdów na narty do Włoch, są celowo dobrane pod kątem oczekiwań rodzin z dziećmi. Rodzaje atrakcji zależą od danego miejsca, w którym zostanie dokonana rezerwacja. Warto także zaznaczyć, że sami instruktorzy jazdy na nartach i snowboardzie mają duże doświadczenie w nauce i szkoleniu dzieci w różnym wieku i znają ich potrzeby. Już pociechy w wieku od 3,5 roku życia mogą skorzystać u nas z przedszkola narciarskiego, a w razie niedyspozycji otrzymać wsparcie opiekunki/animatorki, która poprowadzi zajęcia i zapewni opiekę nad dzieckiem w funparku. Dzięki temu ferie w Dolomitach czy w innym regionie Włoch będą udane. Dzieci nie będą miały czasu na nudę i przyjemnie spędzą czas także poza stokiem. Ze względu na dbałość o bezpieczeństwo oraz komfort szkolenia pod okiem instruktora zajęcia odbywają się w małych grupach. Dzieci podczas Ferii w Alpach mają zapewnione posiłki i dodatkowe atrakcje, takie jak chociażby zawody narciarskie.
+

W jakim wieku dziecko może uczestniczyć w szkoleniu narciarskim?

W ramach specjalnych przedszkoli narciarskich szkolimy dzieci, które ukończyły 3,5 roku życia. W przypadku najmłodszych dzieci zajęcia podczas ferii w Alpach odbywają się w bardzo małych grupach, maksymalnie 4-5 osób przypada na jednego instruktora. Dzieci są podzielone na grupy nie tylko według wieku, ale również umiejętności, by mogły maksymalnie wykorzystać czas spędzony na stoku. Nauka dla najmłodszych dzieci jest połączona z zabawą w funparkach, by cały pobyt podczas ferii w Alpach był urozmaicony, zapewnił najmłodszym dużą dawkę pozytywnych emocji i zachęcił dzieci do poznawania narciarstwa.
+

Co zawiera szkolenie narciarskie dla dzieci?

Dokładny program szkoleń podczas wyjazdu na narty we Włoszech zależy od ustaleń na etapie rezerwacji. Zajęcia na stoku odbywają się codziennie, w małych grupach. Prowadzone są dla osób początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Zwykle jeden dzień szkolenia jest podzielony na dwa bloki zajęć, między którymi odbywa się przerwa na posiłek. Harmonogram zajęć jest dopasowany do wieku i możliwości uczestników zajęć. Z oczywistych względów nieco inaczej wygląda szkolenie podczas wyjazdów narciarskich Włochy organizowanych dla osób dorosłych, a inaczej dla dzieci. Po dokonaniu rezerwacji na narty Włochy uczestnicy otrzymują harmonogram zawierający szczegóły szkolenia, w tym takie jak godzina i miejsca spotkań podczas nauki jazdy, czas trwania treningu czy przerwy na lunch. Dzieci mogą liczyć na lunch przygotowany specjalnie z myślą o nich czy dodatkowe zajęcia popołudniowe. Na każdym etapie najmłodsi pozostają pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. W wycenie całej rezerwacji wskazane są ośrodki, w których odbywa się szkolenie. W cenie każdego wyjazdu narciarskiego Włochy znajdują się także: ubezpieczenie NNW, KL obejmujące jazdę na nartach oraz OC. Bywa, że cena szkolenia uwzględnia również skipass, ale nie jest to jedyna opcja.
+

W jaki sposób przygotować się do wyjazdu na narty we Włoszech?

Na początek zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi ofertami wyjazdów na narty do Włoch. Następnie, po wybraniu konkretnego ośrodka, warto sprawdzić wszystkie możliwości, jakie oferuje. A co powinno się znaleźć w bagażu? Ze względu na to, że głównym celem będą zajęcia sportowe na stoku, to w podstawowym wyposażeniu każdego uczestnika, czy to dorosłego, czy dziecka powinna się znaleźć specjalna odzież narciarska, od bielizny termicznej, przez warstwę docieplającą, aż po odzież wierzchnią. Inne ważne elementy wyposażenia to akcesoria, takie jak kask czy gogle narciarskie i oczywiście sprzęt – ten można też wypożyczyć na miejscu. W trakcie rezerwacji należy zgłosić potrzebę wynajęcia sprzętu podczas ferii w Alpach. Inne, niezbędne rzeczy w czasie wyjazdu na narty do Włoch to oczywiście dokumenty, kosmetyki oraz środki finansowe, które umożliwią korzystanie z różnorodnych form płatnej rozrywki na miejscu, takich jak chociażby strefa wellness. Warto się też wcześniej dowiedzieć, czy cena obejmuje skipass, czy należy go wykupić dodatkowo we własnym zakresie oraz sprawdzić możliwości dojazdu do danego obiektu noclegowego.
+

Czy skipass jest zawarty w cenie wyjazdu?

Dzieci do 8 roku życia, podczas wyjazdu w Alpy na narty z rodzicami, którzy mają wykupiony skipass, mogą korzystać z wyciągów narciarskich, wyposażenia rekreacyjnego oraz busów dowożących do wyciągów za darmo.

Dużą popularnością cieszą się także tzw. freeski. Jest to specjalna oferta promocyjna, w ramach której rezerwacja pobytu w ściśle określonym terminie gwarantuje, że w cenie imprezy turystycznej jest zawarty skipass zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Taka oferta obowiązuje poza okresem ferii zimowych, czyli na początku sezonu w grudniu oraz pod koniec sezonu, w marcu. Jest to sprawdzony sposób tamtejszych kurortów na zachęcenie turystów na wyjazd na narty do Włoch.
Wyjazdy włochy pytania

Włochy na narty są dla każdego

Jak narty we Włoszech to tylko z nami

Jednym z ulubionych kierunków wyjazdów amatorów wszelkich sportów zimowych są bez wątpienia Włochy. I trudno się temu dziwić, bo wyjazd na narty w Alpy daje wiele możliwości! Włoskie Alpy są wyjątkowo piękne o każdej porze roku. Pisząc o nartach we Włoszech, mamy na myśli malownicze widoki, nowoczesne i kompleksowo dopasowane do potrzeb narciarzy i snowboardzistów stoki, bogatą bazę noclegową i wiele różnorodnych form spędzenia wolnego czasu w okolicy. Dla miłośników białego szaleństwa Włochy są prawdziwym rajem – każdego roku na narty przyjeżdżają tu setki tysięcy osób. Ferie w Dolomitach to wspaniały pomysł na wyprawę w gronie rodziny oraz przyjaciół!

Wyjazdy na narty Włochy – malownicze tereny

Majestatyczne Alpy to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. W tym długim na ponad 1200 kilometrów górskim masywie każdy znajdzie lokalizację dla siebie – bez względu na to, czy szuka odpoczynku, czy intensywnej aktywności fizycznej. Malowniczy krajobraz, świetna infrastruktura narciarska, surowy, lecz dobroczynny klimat – wszystkie te zalety wyjazdu na narty we Włoszech sprawiają, że od dziesięcioleci jest to cel fanów białego szaleństwa. Na obszarze tym bardzo dobrze rozwinięta jest baza noclegowa i gastronomiczna, dzięki czemu po odstawieniu nart na bok można się oddać błogiemu relaksowi. Wyjazdy narciarskie Włochy to kwintesencja zimowej rozrywki.
Nasze lokalizacje na narty we Włoszech to:
 • Val di Sole,
 • Kronplatz,
 • Drei Zinen,
 • Sella Ronda,
 • Val di Fiemme,
 • Pejo.

Wyjazd w Alpy na narty – szaleństwo na górskim stoku

Alpy to najwyższy łańcuch górski w Europie. Nic więc dziwnego, że jest to miejsce szczególnie lubiane przez narciarzy. My także doceniamy jego możliwości, dlatego organizujemy wyjazdy w Alpy na narty. Razem z nami możesz pojechać do Włoch i przeżyć niezapomnianą przygodę. Oferujemy zróżnicowane oferty, dlatego jest z czego wybierać! Proponujemy kilka terminów ferii zimowych, sylwestra w Alpach oraz wyjazdy freeski w marcu i kwietniu, podczas których zorganizujemy ciekawe atrakcje. Zdecydowaną większość czasu spędzimy jednak na górskim stoku, szlifując Twoje umiejętności narciarskie. Trasy na ferie w Alpach są przygotowane do uprawiania różnych dziedzin sportu – od zjazdów i skoków na nartach aż po snowboard i saneczkarstwo.

Freeski narty Włochy

Warto zwrócić uwagę na opcję freeski. Włochy jako pierwsze wprowadziły tę ciekawą ofertę, proponowaną również przez nas! Po wykupieniu skipassu można korzystać ze wszelkich udogodnień: skibusów, wyciągów czy akcesoriów narciarskich. Włochy narty z dziećmi w wersji freeski to spora oszczędność przy wykorzystaniu maksimum dostępnych opcji!

Wyjazdy na narty Włochy – dodatkowe atrakcje

Jakie formy rozrywki czekają na Ciebie i Twoją rodzinę podczas ferii w Alpach? Przede wszystkim profesjonalne programy szkoleniowe, ale nie tylko. Wyjazdy na narty w Alpy to także programy tematyczne, wieczory z tematem przewodnim czy wspólne biesiadowanie. Z każdym kolejnym turnusem wzbogacamy plan naszych wyjazdów do Włoch na narty, dodając kolejne atrakcje. Nie zwlekaj! Niezapomniana przygoda w Alpach czeka!

Zorganizowane wyjazdy na narty Włochy – pełen profesjonalizm

Zajmujemy się organizowaniem wyjątkowych wyjazdów na narty we Włoszech zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Mamy bardzo rozbudowaną ofertę wyjazdów na ferie w Dolomitach, dlatego każda osoba, która marzy o zimowych szaleństwach na nartach, będzie w pełni usatysfakcjonowana. Do tworzenia naszych ofert na wyjazdy na narty do Włoch podchodzimy kompleksowo, aby uczestnicy nie musieli martwić się kwestiami formalnymi i mogli w pełni poświęcić się relaksowi oraz rozwijaniu swoich narciarskich zdolności. Podczas wyjazdów w Alpy na narty możesz korzystać ze wszystkich udogodnień na stoku i podziwiać piękne krajobrazy górskie. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy zróżnicowane pod względem ceny i programu.

Narty w Alpach – cena

Wiele osób zastanawia się, czy wyjazdy w Alpy na narty są w zasięgu ich portfela. Organizując wyjazdy na narty do Włoch, myślimy o różnych potrzebach naszych Klientów, w tym tych, którzy zastanawiają się, gdzie można pojechać na narty w Alpy tanio. Wyjazdy narciarskie Włochy są dziś dla każdego, niezależnie od budżetu. Ustalany przez nas program jest dostosowany do potrzeb uczestników o różnych możliwościach finansowych. Dbamy o to, aby oferta była zróżnicowana zarówno pod względem zapewnianych standardów, jak i ceny. Do wyboru na ferie w Dolomitach są trzy- oraz czterogwiazdkowe hotele, pensjonaty oraz apartamenty. Dodatkowo współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami, którzy odbierają naszych Klientów z wybranych miast w Polsce.

Narty z dziećmi Włochy

Chcesz zaplanować wyjazd rodzinny w góry, ale zupełnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Podczas urlopu chcesz miło spędzić czas, a nie szukać kolejnych rozrywek dla siebie i dzieci? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – na naszych wyjazdach narciarskich Włochy nie tylko odpoczniesz, ale także weźmiesz udział w wielu ciekawych wydarzeniach. Możesz być pewien, że każdy dzień wykorzystamy w 100%. Co więcej, zapewnimy atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nie zabraknie oczywiście czasu przeznaczonego na odpoczynek. Stawiając na wyjazdy narciarskie Włochy, otrzymujesz gwarancję kompleksowej organizacji. W ofercie mamy wyjazdy rodzinne, a także zimowiska.

Włochy narty z dziećmi, czyli wyjazdy rodzinne

Jesteśmy licencjonowaną szkołą narciarską w Alpach. Potwierdzają to certyfikaty nadane przez SITN PZN. Nasza polska szkoła narciarska we Włoszech jest prowadzona przez rodzimych instruktorów. Dzieci nie muszą więc znać języków obcych, aby się czegoś nauczyć. Wśród krajów oferujących infrastrukturę na narty z dziećmi Włochy pozostają bezkonkurencyjne. Rodzice mogą skorzystać z przygotowanego przez nas programu dla najmłodszych, aby spędzić czas we dwoje, nie martwiąc się o rozrywkę lub odpoczynek swoich pociech. Wszystko zaplanujemy tak, aby narty we Włoszech były jak najlepiej spędzonym czasem dla całej rodziny. Jeśli interesują Cię rodzinne, wyjazdy w Alpy na narty z pewnością będą strzałem w dziesiątkę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego przybliżymy szczegóły wyjazdów oraz odpowiemy na pytania. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta.

Narty Alpy – zimowiska dla dzieci

Organizujemy samodzielne wyjazdy dzieci na ferie w Alpach. Opiekunowie i wychowawcy, współpracujący z nami od wielu sezonów, dbają o bezpieczeństwo najmłodszych podczas wyjazdu. Zajęcia szkółki narciarskiej i snowboardowej to tylko część programu ferii w Alpach. Nasze oferty zawsze przygotowujemy z myślą o najmłodszych – podczas wyjazdu na narty w Alpy proponujemy ciekawy program atrakcji oraz stworzone przez naszych animatorów programy tematyczne, które stanowią uzupełnienie zimowiska dla dzieci. Nasza kadra to wykwalifikowani opiekunowie, profesjonalni instruktorzy i animatorzy rozrywki, ale przede wszystkim pasjonaci aktywnego wypoczynku. Potwierdzone certyfikatami, wieloletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej z najmłodszymi, a także indywidualne osiągnięcia sportowe trenerów naferie.pl przekładają się na znakomite przygotowanie i sprawny przebieg każdego kolejnego turnusu wyjazdu na narty Włochy. Włochy narty – dlaczego warto
 • świetny sposób na zapewnienie dziecku rozrywki w okresie ferii zimowych,
 • połączenie aktywności fizycznej ze zdobywaniem nowych umiejętności,
 • solidna dawka wiedzy na temat narciarstwa i lekcje na stoku,
 • możliwość odkrywania nowych zainteresowań oraz pasji,
 • wyjazdy przeznaczone dla różnych grup wiekowych i dopasowane do potrzeb dzieci,
 • możliwość wyjazdu dzieci w wieku przedszkolnym,
 • doskonały sposób na poznanie nowych miejsc i osób,
 • duży wybór lokalizacji.

Przedszkole narciarskie w Alpach

Naukę jazdy na nartach można rozpocząć bardzo wcześnie, dzięki czemu łatwiej opanować tę sztukę do perfekcji. Na naszych wyjazdach na ferie w Alpach zachęcamy już nawet 3,5-letnie dzieci do spróbowania swoich sił w tym sporcie. Dokładamy wszelkich starań, aby naukę jazdy przemienić we wspaniałą zabawę. Poziom trudności tras dopasowujemy do wieku dzieci, a także do tempa przyswajania przez nie nowych umiejętności. Dzieci uczą się pod okiem doświadczonych instruktorów. Mają okazję poznać ten sport na dość wczesnym etapie, dlatego w późniejszym okresie bez większych problemów opanują również pokrewne dyscypliny sportu, jak chociażby snowboard. Serdecznie zapraszamy najmłodszych na nasze wyjazdy na narty Alpy. Włochy to doskonałe miejsce do nauki i szlifowania technik jazdy. Znajduje się tu mnóstwo stoków oraz tras, w tym też przeznaczonych dla początkujących.

Włochy na narty są dla każdego!

Nasze wyjazdy na narty do Włoch są propozycją skierowaną do dorosłych oraz dzieci. Wspólnie możemy spędzić świetne chwile na górskim stoku. Odwiedzimy różne trasy. Z nami każdego dnia nauczysz się czegoś nowego! Nasz zespół tworzą pasjonaci narciarstwa, którzy chcą zarażać miłością do nart – doskonale im się to udaje! Jeżeli więc nie chcesz spędzić ferii zimowych na kanapie przed telewizorem, mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Zabierz rodzinę na ferie w Dolomitach. Przy okazji poznasz kulturę tego kraju oraz zobaczysz wiele fascynujących miejsc.

Val di Sole

Zwana także Doliną Słońca – jest położona w północnych Włoszech w regionie Trydent-Górna Adyga. To obszar o powierzchni aż 610 kilometrów kwadratowych, który obejmuje kilka terenów narciarskich: Folgarida, Marilleva oraz Peio. Val di Sole jest najbardziej nasłonecznioną doliną alpejską i świetnie sprawdzi się na wyjazd na narty w Alpy. W regionie znajdują się setki tras narciarskich o różnym stopniu trudności, co daje możliwość sprawdzenia się narciarzom i snowboardzistom na nowocześnie naśnieżonych stokach. W regionie można korzystać ze skipassu Superskirama albo ze skipassu lokalnego. Dodatkowo podczas ferii w Alpach snowboardziści mogą też spędzać czas na terenie profesjonalnych snowparków. W rejonie znajduje się wiele pubów, barów, klubów czy winiarni, gdzie można się zrelaksować po całym dniu na stoku. Głównymi miejscowościami w okolicy są: Madonna di Campiglio, Folgarida – Marilleva, Mezzana i Cogolo di Pejo. Obszar ten ma długą i bogatą historię, którą, będąc na miejscu, warto poznać. Wśród ciekawych zabytków architektonicznych znajdują się kościół Św. Marii w Pellizzano, Zamek Ossana i Parco della Pace.

Kronplatz

Znane także jako Plan de Corones – góruje nad doliną Val Pusteria w Południowym Tyrolu i stanowi jeden z największych obszarów narciarskich w tym regionie Alp. Niezwykłe formy skalne łączą się tutaj z pięknymi dolinami, dlatego obszar ten doskonale sprawdzi się jako miejsce docelowe na ferie w Alpach. To idealny teren dla miłośników sportów zimowych. W regionie znajduje się ponad 100 kilometrów świetnie przygotowanych stoków narciarskich. Kilkadziesiąt nowoczesnych wyciągów prowadzi aż z trzech stron na szeroki i w większości niezalesiony stok. Miłośnicy sportów zimowych i wyjazdów do Włoch na narty mają więc tutaj prawdziwe pole do popisu: zarówno początkujący, jak i zaawansowani. I to nie tylko dorośli. W rejonie dostępne są specjalne stoki także dla dzieci oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych. W przerwach między zajęciami można spróbować smacznych, tradycyjnych posiłków w lokalnych restauracjach oraz knajpach. Dorośli mogą także korzystać z wielu atrakcji w okolicy w otoczeniu pięknej przyrody czy ze strefy wellness oraz spa.

Drei Zinen

Region zlokalizowany w Dolomitach, w północnych Włoszech, na wysokości 1130–2300 metrów n.p.m. Jest to jedno z ulubionych miejsc do uprawiania narciarstwa i snowboardu we Włoszech. Świetnie sprawdzi się jako miejsce na ferie w Dolomitach. Obszar charakteryzuje się malowniczymi krajobrazami, a nazwę całemu regionowi nadają trzy charakterystyczne masywy górskie Tre Cime di Lavaredo (Trzy Szczyty). W regionie znajduje się 115 kilometrów tras narciarskich dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Odnajdą się tu osoby, które poszukują trudniejszych tras, ale także te początkujące. Miejsce oferuje różne możliwości zimowego szaleństwa: od długich zjazdów, przez trasy biegowe, po feestylowe parki narciarskie. Na uwagę zasługuje również Snowpark 3 Zinnen, jeden z największych snowparków w Dolomitach, w którym aktywnie spędzą czas amatorzy ewolucji na desce snowboardowej.

Sella Ronda

Masyw położony w Dolomitach – zwany największą karuzelą narciarską i najbardziej spektakularnym szlakiem narciarskim w całej Europie. Tworzy go wiele wyciągów oraz wzajemnie połączonych tras zjazdowych, których łączna długość to prawie 40 kilometrów, z czego 26 kilometrów prowadzi po nartostradach. Szlak wiedzie przez cztery słynne przełęcze w Dolomitach: Passo Pordoi – Passo Campolongo – Passo Gardena – Passo Sella, otaczające szczyt Selli Piz Boe (3151 metrów n.p.m.). Trasy przebiegają na wysokości od 1465 metrów n.p.m. do 2300 metrów. Objazd całej pętli zajmuje około 1 dnia. Podczas zjazdów można podziwiać majestatyczną górską przyrodę i cieszyć się widokiem Dolomitów. Trasy tutaj są doskonale wyposażone w nowoczesne wyciągi oraz liczne udogodnienia dla narciarzy oraz snowboardzistów, dzięki czemu wyjazd na narty w Alpy w tym rejonie będzie niezapomniany.

Val di Fiemme

dolina, która ciągnie się na długości 35 kilometrów wzdłuż linii łączącej Val di Fassa na północnym wschodzie z Val di Cembra na południowym zachodzie. Dolinę otacza łańcuch gór Lagorai, Pale di San Martino, Latemar i Corno Nero. Z tego regionu całkiem niedaleko do głównych miast regionu Trentino: Bolzano oraz Trento. To część megakompleksu narciarskiego Dolomiti Superski, liczącego 1200 kilometrów tras, a niezależnie od tego posiada 150 kilometrów swoich tras zjazdowych i jest obsługiwany przez prawie 50 wyciągów znajdujących się w pięciu głównych ośrodkach. Val di Fiemme to dolina zwana też kołyską narciarstwa biegowego w Alpach. Wśród znanych miejscowości znajduje się Cavalese, która jest położona na wysokości 100 metrów n.p.m.. Warto w czasie wyjazdu na narty w Alpy w tym regionie odwiedzić Predazzo, które słynie z muzeum minerałów i skoczni narciarskiej.

Nasi partnerzy

wróć na górę