x

szkoła narciarska

Bukowina tatrzańska RUSIŃ-SKI

naferie.pl to również

wyjazdy zorganizowane

WyciągDlaczego warto wybrać

rodzinny wyjazd

z naferie.pl?
obiekty noclegowesprawdzone obiekty
noclegowe i narciarskie
bogaty programbogaty program
dla dzieci i dorosłych
atrakcyjna cenaatrakcyjna
cena wyjazdu w pakiecie
zobacz wyjazdy
Rusiń Ski

Gdzie jesteśmy?

BUKOWINA TARZAŃSKA
Stacja narciarska Rusiń-Ski

Od sezonu 2021/2022 naferie.pl jest jedyną i oficjalną szkołą narciarską stacji Rusiński w Bukowinie Tatrzańskiej. Nasze kadra składa się z 40 instruktorów narciarstwa oraz snowboardu. Wszyscy współpracujący z nami instruktorzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem nauczania zarówno na nartach, jak i na snowboardzie. Nasza propozycja składa się z lekcji indywidualnych dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Dodatkowo zapraszamy najmłodszych narciarzy do udziału w naszych 3 lub 5-cio dniowych kursach, które proponujemy w kilku opcjach oraz terminach.

Nasi partnerzy

facebook logo
M

Michalina Grzenia

Bardzo dobrze zorganizowany plan dnia na obozie zimowym. Córka była Bukowinie Tatrzańskiej w styczniu 2020. Sporo się działo, dużo jeżdżenia i fajne dodatkowe zajęcia. Profesjonalni i troszczący się opiekunowie. Córka bardzo zadowolona już rozgląda się za letnim. Polecamy naferie i dziękujemy. Michalina

facebook logo
M

Marta Budna

Cudowni instruktorzy, rewelacyjna organizacja, super miejsce, pyszne jedzonko, wspaniałe zorganizowany czas dla dzieci i rodziców!

Właśnie niestety kończymy tygodniowe ferie rodzinne w Bukowinie… dzieci smutne ze musza wyjeżdżać… rodzice w sumie tez…

Świetnie, ze jesteście i do zobaczenia za rok!

Specjalne podziękowania dla Trenera Janusza i Trenerki Kasi - za zaszczepienie w Naszych Chłopcach miłości do nart i wspaniałą opiekę:)

google logo
J

Jarek Kr

W tym roku byliśmy już czwarty raz na rodzinnym wyjeździe na nartach, pierwszy raz we Włoszech. 

Wróciliśmy, jak co roku, zachwyceni. Wszystko doskonale zorganizowane, dzieci zaopiekowane, zadowolone i z nowymi umiejętnościami narciarskimi.

Tak się złożyło, że trafiliśmy na tych samych instruktorów, co w poprzednich latach. I z tego miejsca im dziękujemy, za ich pozytywną energię, zaangażowanie, uśmiech i serce do tego, co robią. Zbyszku, Janku - wielkie dzięki za Waszą robotę! Super z Was goście!

facebook logo
P

Patryk Kowalczyk

Bardzo fajny wyjazd dla rodziny. Super instruktorzy. Cały dzień zorganizowany dla dzieciaków, włączając popołudniowe animacje i wieczorne bajki.

wróć na górę