Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Narty w Alpach

z naferie.pl

tylko w naferie.pl

Co nas wyróżnia

 1. grupy szkoleniowe i wychowawcze max. 8 osobowe
 2. doświadczona , profesjonalna i sprawdzona kadra
 3. intensywny program szkoleń oraz zajęć dodatkowych
 4. wszystkie atrakcje zawarte w cenie - brak dodatkowych opłat

Panel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Panel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Panel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Opinie

Wyjazdy narciarskie Alpy


Jakie atrakcje czekają na Ciebie i Twoją rodziną na naszym obozie narciarskim? Profesjonalne programy szkoleniowe, programy tematyczne, wieczory z tematem przewodnim czy wspólne biesiadowanie. Podstawę stanowią przede wszystkim narty, szkolenie technik jazdy oraz rozwijanie nowo nabytych umiejętności. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak duże postępy możesz zrobić w ciągu zaledwie jednego tygodnia! To wystarczający czas, aby pokochać narciarstwo i opanować samodzielną jazdę, dlatego nie zwlekaj. Zdecyduj się na narty w Alpach z dziećmi!
 • Wyjazd w Alpy na narty – szaleństwo na górskim stoku

  Alpy to najwyższy łańcuch górski w Europie. Nic więc dziwnego, że jest to miejsce szczególnie lubiane przez narciarzy. My także doceniamy jego możliwości, dlatego organizujemy wyjazdy w Alpy na narty. Wspólnie z nami możesz wyjechać do Włoch i przeżyć niezapomnianą przygodę. Oferujemy cały szereg ofert, dlatego jest z czego wybierać! Proponujemy kilka terminów ferii zimowych, Sylwestra w alpach oraz wyjazdy freski w marcu oraz kwietniu podczas których zorganizujemy niepowtarzalne atrakcje. Zdecydowaną większość czasu spędzimy jednak na górskim stoku, szkoląc Twoje umiejętności narciarskie. Zobacz, co dokładnie mamy do zaoferowania.
 • Narty w Alpach z dziećmi

  Chcesz zaplanować wyjazd rodzinny w góry, ale zupełnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Podczas urlopu chcesz miło spędzić czas, a nie szukać kolejnych rozrywek dla siebie i dzieci? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – na naszych wyjazdach narciarskich nie tylko odpoczniesz, ale także weźmiesz udział w wielu ciekawych wydarzeniach. Możesz być pewien, że każdy dzień wykorzystamy w 100%. Co więcej, zapewnimy atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, dzięki czemu każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany. Nie zabraknie oczywiście czasu przeznaczonego na odpoczynek. Wybierając się z nami otrzymujesz gwarancję kompleksowej organizacji.
 • Przedszkole narciarskie w Alpach

  Naukę jazdy na nartach można rozpocząć bardzo wcześnie, dzięki czemu łatwiej opanować tę sztukę do perfekcji. Na naszych wyjazdach zachęcamy już nawet 3-letnie dzieci do spróbowania swoich sił w tym sporcie. Dokładamy wszelkich starań, aby naukę jazdy przemienić we wspaniałą zabawę. Poziom trudności dopasowujemy do wieku, a także do tempa przyswajania nowych umiejętności. Dzieci uczą się pod okiem doświadczonych instruktorów. Mają okazję poznać ten sport na dość wczesnym etapie, dlatego w późniejszym okresie bez większych problemów opanują również pokrewne dyscypliny sportu, jak chociażby snowboard. Serdecznie zapraszamy zatem najmłodszych na nasze wyjazdy narciarskie Alpy to doskonałe miejsce do nauki i szlifowania technik jazdy. Znajduje się tu mnóstwo stoków oraz tras, w tym też przeznaczonych dla osób początkujących.
 • Narty w Alpach dla każdego!

  Nasze wyjazdy narciarskie są propozycją skierowaną do dorosłych oraz dzieci. Wspólnie możemy spędzić świetne chwile na górskim stoku. Odwiedzimy różne trasy i zjazdy. Z nami każdego dnia nauczysz się czegoś nowego! Na nasz zespół składają się pasjonaci narciarstwa, którzy chcą zarażać miłością do nart – doskonale im się to udaje! Jeżeli więc nie chcesz spędzić ferii zimowych na kanapie przed telewizorem, mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Zabierz rodzinę i wybierz się wspólne z nami w Alpy. Przy okazji odwiedzin Włochy, poznasz kulturę tego kraju oraz zobaczysz wiele fascynujących miejsc.
Zapewniamy pobyt w hotelach o bardzo dobrym standardzie. W cenę obozu narciarskiego wliczone zostały wszystkie noclegi, całodzienne wyżywienie, wypożyczenie profesjonalnego sprzętu, a także wszystkie, dodatkowe atrakcje. To zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na spędzenie zimowego urlopu. Serdecznie zapraszamy na zorganizowany obóz narciarski Alpy słyną z najlepszych stoków górskich i tras narciarskich, a Ty dzięki nam możesz się o tym przekonać! Liczba miejsc na każdą wycieczkę jest ograniczona, dlatego warto z wyprzedzeniem pomyśleć o rezerwacji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyjazdu narciarskiego w Alpy, skontaktuj się z nami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Wyrusz po niezapomnianą przygodę, spędź aktywnie urlop na stoku i przywieźć ze sobą nowe wspomnienia!