Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Szkółka Narciarska dla Dzieci

z naferie.pl

tylko w naferie.pl

Co nas wyróżnia ?

 1. małe grupy szkoleniowe
 2. doświadczona , profesjonalna i sprawdzona kadra
 3. szkolenie w miłej atmosferze
 4. zajęcia popołudniowe prowadzone przez polską animatorkę
 5. wszystkie atrakcje zawarte w cenie - brak dodatkowych opłat

ROZPOCZYNAMY NARCIARSKĄ PRZYGODĘ !!!
PRZEDSZKOLE I SZKÓŁKA NARCIARSKA

• przedszkole narciarskie dla dzieci od 3,5 roku - małe grupy od 3-6 osób
• opiekunka/animatorka podczas zajęć w funparku - w razie niedyspozycji dziecka
( kolorowanki, baloniki, zabawa ),
• szkółka narciarska dla dzieci od 5 do 12 lat - duże zróżnicowanie grup - grupy max. 6 osobowe,
• zajęcia od 10:00 - 12:00 oraz od 12:30 - 15:00 - przerwa na lunch pod okiem instruktorow,
• w ostatni dzień po lunchu rodzinne zawody narciarskie,
• znacznik naferie.pl na czas szkolenia,
• podział na grupy pod względem umiejętności na podstawie ankiet oraz weryfikacja w pierwszym dniu
• odpowiednio dobrana i sprawdzona kadra instruktorska

Opinie

 • Wspaniała kadra, świetna organizacja córka z zimowiska w Murzasichle wróciła zachwycona:) Śmiało mogę wszystkim polecić.

  Anna Kopeć

 • Polecamy wjazdy z naferie. pl ze względu na troskliwą opiekę nad dziećmi oraz profesjonalne prowadzenie szkolenia narciarskiego. Dzieci robią ogromne postępy

  Ela i Czarek Witeccy

 • Naferie. pl to gwarancja zaangażowania + indywidualnego podejścia do rodziców oraz dzieci, dlatego po drugim wyjezdzie wybierzemy naferie trzeci raz.

  Anna Polska

Szkoła Narciarska


Nasze zajęcia są przeznaczone dla dzieciaków na każdym poziomie umiejętności narciarskich. Na pierwszych zajęciach nasi podopieczni zjeżdżają slalomem między tyczkami i na podstawie tego zjazdu oceniamy, do której grupy dziecko powinno należeć. Zajęcia prowadzimy zarówno w robocze dni tygodnia, jak i w weekendy. Podczas zajęć wykorzystujemy różnego rodzaju pomoce dydaktyczne, pozwalające na lepszą naukę narciarstwa, takie jak m.in. tyczki slalomowe, grzybki, piłeczki, pachołki czy ringa. Po zakończeniu kursu, dziecko otrzyma imienny dyplom potwierdzający udział w turnusie.
 • Profesjonalna szkoła narciarska dla dzieci

  Oferujemy skuteczne kursy nauki jazdy na nartach dla dzieci w różnym wieku. W trakcie turnusów zapewniamy podopiecznym wiele atrakcji nie tylko sportowych, ale również innego rodzaju, takich jak gry i zabawy fizyczne, taneczne oraz plastyczne. Nasza szkółka narciarska przeznaczona jest dla dzieciaków na różnych poziomach zaawansowania. Proponujemy zajęcia dla osób zupełnie początkujących, stawiających dopiero pierwsze kroki na stoku, jak również dla dzieci bardziej zaawansowanych, które znają podstawy, ale chcą nauczyć się prawidłowej jazdy na nartach lub pragną zająć się narciarstwem profesjonalnie.
 • Szkółka narciarska dla dzieci Bukowina Tatrzańska i okolice

  Jeśli interesuje Cię szkółka narciarska dla dzieci Białka Tatrzańska, Szczyrk i okoliczne miejscowości zapewniają idealną przestrzeń do rozpoczęcia nauki. Oferujemy kursy w kilku punktach na mapie Polski, jak również turnusy wyjazdowe poza granice naszego kraju. Prowadzimy szkolenia we włoskich Alpach. Takie miejsca jak Val di Fiemme, Val di Sole, Paganelli, Passo Tonale, Kronplatz czy Pejo sprawdzą się idealnie jako obiekty dostosowane do potrzeb dzieci stawiających swe pierwsze kroki na nartach, jak również tych, które mają już pierwsze zjazdy za sobą. Niesamowity urok alpejskich szczytów, klimat wysokich gór i niezapomniane włoskie zimowe krajobrazy sprawiają, że wyjazd do tego pięknego kraju zapewni mnóstwo pięknych wspomnień i wrażeń.
  Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Jeśli więc dziecko nie dysponuje własnymi nartami, można je bez problemu wypożyczyć u nas. Oferowany przez sprzęt jest w dużej mierze nowy albo w bardzo dobrym stanie.
 • Doświadczeni instruktorzy i kreatywni animatorzy

  Jesteśmy kadrą wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów zimowych i prowadzeniu szkółek narciarskich. Posiadamy odpowiednie umiejętności poświadczone niezbędnymi certyfikatami i szkoleniami, umożliwiającymi organizowanie nauczania jazdy na nartach. Grono zaufanych instruktorów z odpowiednią wiedzą i podejściem do najmłodszych zapewnia szybkie postępy w nauce wszystkich dzieci. Dzięki temu nasza szkółka narciarska dla dzieci może poszczycić się wyjątkową skutecznością w nauczaniu maluchów narciarstwa. Nasi instruktorzy cechują się dużą wiedzą i umiejętnością jej cierpliwego i efektywnego przekazywania. Dzięki niedużym, liczącym zazwyczaj jedynie kilka osób grupom, każdy ze szkoleniowców ma możliwości, by poświęcić maksymalnie dużo czasu i energii na każdego ucznia szkółki.
  W naszej szkole narciarskiej dbamy również o zapewnienie dzieciakom innych atrakcji. Podczas turnusów organizujemy również dodatkowe zajęcia popołudniowe i wieczorne, podczas których mali uczestnicy mogą miło i kreatywnie spędzić czas wolny. Proponujemy zajęcia taneczne i plastyczne, podczas których najmłodsi mogą wykazać się swą umiejętnością malowania, rysowania czy fotografowania. Nasz zespół twórczych, zawsze uśmiechniętych animatorek to gwarancja miłej atmosfery i braku nudy.

Szkółka narciarska Bukowina Tatrzańska – zapraszamy do kontaktu

Jeśli więc poszukujesz profesjonalnej i doświadczonej szkoły, która skutecznie i w miłej, luźnej atmosferze nauczy Twoje dziecko prawidłowej jazdy na nartach, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy konkurencyjne, atrakcyjne ceny. Jesteśmy dostępni dla Ciebie telefonicznie i mailowo, aby z chęcią udzielić dodatkowych informacji na temat proponowanych usług.