wyjazdy na narty polska

białka tatrzańska bukowina tatrzańska murzasichle szaflary

Gdzie jedziemy ?

wybierz pierwsze miejsce
01
12.12 - 15.12.2019
rozpoczecie sezonu
Ferie: rozpoczęcie sezonu z naferie.pl
02
11.01 - 18.01.2020
Ferie rodzinne
Ferie: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
03
18.01 - 25.01.2020
Ferie rodzinne
Ferie: łódzkie, śląskie, pomorskie, lubelskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
04
25.01 - 01.02.2020
Ferie rodzinne
Ferie: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
05
01.02 - 08.02.2020
Ferie rodzinne
Ferie: kujawsko - pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
06
08.02 - 15.02.2020
Ferie rodzinne
Ferie: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
07
15.02 - 22.02.2020
Ferie rodzinne
Ferie: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
08
12.03 - 15.03.2020
zakończenie sezonu
Ferie: zakończenie sezonu z naferie.pl

WYJAZDY RODZINNE NA NARTY W POLSCE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi w różnym wieku oraz organizacji rodzinnych wyjazdów zimowych, możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Zachęcamy do przejrzenia opinii niektórych z nich. Mamy nadzieję, że pozytywne wypowiedzi osób regularnie uczestniczących w proponowanych przez nas wyjazdach i turnusach wpłyną na decyzję o wyborze firmy NaFerie.pl jako organizatora wypoczynku dla całej rodziny.

WYJAZDY NA NARTY POLSKA

Wszystkich miłośników białego szaleństwa na stoku zapraszamy na organizowane przez naszą firmę wyjazdy rodzinne na narty w Polsce. Zapewniamy niezapomniany wypoczynek połączony z nauką narciarstwa lub snowboardingu w najbardziej malowniczych miejscowościach górskich w naszym kraju. W ofercie posiadamy pobyty w komfortowych pensjonatach i hotelach położonych m.in. w Bukowinie Tatrzańskiej oraz miejscowościach Murzasichle i Małe Ciche.

POBYT W KOMFORTOWYM PENSJONACIE

Gwarantujemy znakomitą lokalizację pensjonatów i hoteli niedaleko stoków, z szybkim i łatwym dojazdem do innych atrakcji oraz centrum miejscowości, a także kompleksowo wyposażone, wyremontowane pokoje z łazienkami. Oferujemy pobyt w pokojach jedno-, dwu- i wieloosobowych, w zależności od zapotrzebowania. Proponowane przez nas pensjonaty i hotele to nowoczesne obiekty wyposażone w wygodne i przestronne pokoje, a także wspólną jadalnię, narciarnię, salę kominkową czy bar z salą góralską, jak również salę zabaw dla dzieci, gdzie prowadzone są popołudniowe gry animacyjne. Zapewniamy też smaczne i obfite posiłki.

NARTY W POLSCE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Decydując się na narty w Polsce z dziećmi na jednym z organizowanych przez nas turnusów, nasi Klienci otrzymują możliwość uczestnictwa w profesjonalnym kursie jazdy na nartach lub snowboardzie, prowadzonym przez doświadczonych, wykwalifikowanych w tej dziedzinie specjalistów. Proponujemy szkolenie zarówno dla osób początkujących, dla których nasz turnus będzie pierwszym prawdziwym kontaktem z nartami czy snowboardem, jak i dla bardziej doświadczonych, prawdziwych pasjonatów sportów zimowych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i podszkolić się w jeździe. Zapewniamy niewielkie grupy szkoleniowe oraz duże zróżnicowanie poziomów. Nauka jazdy na nartach pod okiem sprawdzonego nauczyciela to gwarancja efektywności i bezpieczeństwa. Zapewniamy wysoki poziom nauczania i doskonalenia umiejętności narciarskich.

BOGATA OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

Poza nauką jazdy na stokach, szczególnie polecamy także wiele innych atrakcji. Nasz bogaty program zajęć sprawia, że każdy uczestnik – zarówno dziecko, jak i dorosły – znajdzie w nim coś interesującego dla siebie.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W TURNUSACH
Najmłodsi mają do dyspozycji codzienne animacje, a także zajęcia plastyczne, taneczne i kreatywne, m.in. z robotyki. Każdego wieczoru na maluchy czeka bajkoteką, a na zakończenie turnusu – bal przebierańców. Proponujemy kilka ciekawych programów animacyjnych, obejmujących gry ruchowe, zajęcia plastyczne oraz zabawy logiczne i detektywistyczne. Oferowany przez nas pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych gwarantuje znakomitą, wciągającą zabawę dla każdego dziecka. Dzięki różnorodnej gamie atrakcji, każde dziecko może uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach, w których się sprawdzi i będzie się świetnie bawić.
Dorośli natomiast również nie będą się nudzić, mogąc uczestniczyć w wieczornych imprezach tematycznych i muzycznych, warsztatach kulinarnych, kuligach połączonych z ogniskami i pieczeniem kiełbasek oraz w przejażdżkach psimi zaprzęgami. Warto również mieć na uwadze, że zapewniamy niemalże całodzienną opiekę i interesujące zajęcia dla dzieciaków, zapewniając w tym momencie czas na relaks i odpoczynek dla rodziców.
Staramy się jak najdokładniej opisywać naszą ofertę i obozy, ale w przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji i doradzimy, który obóz czy turnus będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej rodziny. Jesteśmy dostępni drogą mailową i telefoniczną. Serdecznie zapraszamy do wspólnego wyjazdu! a, że każdy uczestnik – zarówno dziecko, jak i dorosły – znajdzie w nim coś interesującego dla siebie.