Wyjazdy Free Ski Włochy

Narty Włochy free ski

Dla wszystkich miłośników szaleństwa na stokach przygotowaliśmy specjalną ofertę na wyjazdy free ski do Włoch. Czym właściwie są pobyty typu free ski? To wczasy narciarskie z bezpłatnym, dodanym gratisowo karnetem na stok. Darmowy skipass upoważnia do nieograniczonych możliwości korzystania z wyciągów i zjazdów na stokach. Nasza oferta obejmuje również pobyt w wysokiej klasy hotelach, szkolenia narciarskie oraz inne atrakcje.

Włochy free ski i pobyt w luksusowych hotelach

Zdajemy sobie sprawę, że samo szusowanie na nartach to nie wszystko. Dlatego zapewniamy naszym Klientom pobyt w znakomitych hotelach. Dla Klientów klasy VIP proponujemy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu Emmy o bardzo wysokim standardzie. Obiekt jest położony na skraju miasteczka z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Alp. Posiada bogato wyposażone, komfortowe pokoje o różnej wielkości, a także rozbudowaną strefę Wellness&SPA z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, sauną oraz pokojem relaksu. Może się również poszczycić znakomitą włoską kuchnią.

Zapraszamy również na pobyt do hotelu Almazzago, zlokalizowanym w odległości jedynie 700 metrów od kolejki na stok. Obiekt posiada nowe, wyremontowane pokoje o podwyższonym standardzie, a także basen i strefę Wellness. W drugiej połowie marca, czyli w okresie, w którym oferujemy turnus, w regionie odbywają się Dni Polskie. Ponadto na uczestników zimowiska czekają liczne koncerty, imprezy après-ski oraz inne atrakcje.
Czytaj więcej

Do włoskich ośrodków można dojechać samodzielnie samochodem, samolotem albo zdecydować się na organizowany przez nas przejazd wygodnym autokarem klasy LUX. W przypadku wyboru opcji drugiej, gwarantujemy transport nowoczesnym pojazdem wyposażonym w toaletę, odtwarzacz multimediów oraz mini bar z gorącymi napojami. Przez całą drogę nad bezpieczeństwem i komfortem uczestników czuwa doświadczony pilot.

Dlaczego warto skorzystać z wyjazdu free ski Włochy?

Wyjazdy free ski do Włoch cieszą się coraz większą popularnością. To rozwiązanie, z którego chętnie korzystają zarówno zagorzali fani białego szaleństwa, jak też okazjonalni amatorzy narciarstwa. Dlaczego narty freeski we Włoszech są tak polecane? Przede wszystkim duże znaczenie odgrywa w tym przypadku cena. Brak konieczności zakupu nierzadko drogiego karnetu (zwłaszcza w najpopularniejszych kurortach zagranicznych) pozwala na spore oszczędności. Środki te można zaoszczędzić lub też przeznaczyć na dodatkowe atrakcje albo pobyt w bardziej luksusowym pensjonacie w czasie wyjazdu.

Ośrodki narciarskie oferują opcję free ski na koniec sezonu narciarskiego, czyli w drugiej połowie marca, kiedy na stokach nie ma już tylu turystów. To pozwala na większy komfort podczas zjazdów. Obawiasz się, że podczas wyjazdu w marcu nie wyjeździsz się wystarczająco z powodu braku śniegu? Nie musisz się o to martwić. Pod koniec marca śniegu jest nadal bardzo dużo, a sama pokrywa śnieżna została dostatecznie utrwalona po wcześniejszym wielotygodniowym ratrakowaniu. Dużą zaletę stanowi również panująca w tym czasie pogoda. W marcu warunki do uprawiania jazdy na nartach są wyjątkowo korzystne – dużo słońca, wyższa temperatura, a także dłuższe dni niż w zimie. Dzięki temu pobyt na stoku oraz w samym kurorcie staje się o wiele bardziej przyjemny.

Narty Włochy free ski dla dzieci i dorosłych

Zapraszamy na organizowane przez nas turnusy free ski we Włoszech zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dla każdego mamy przygotowane wyjątkowe atrakcje. Oferujemy naukę jazdy na nartach dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat pod okiem doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów. Zapewniamy duże zróżnicowanie grup ze względu na poziom zaawansowania. Każde dziecko na pierwszych zajęciach jest indywidualnie sprawdzane w zakresie jego umiejętności, a następnie przydzielane do właściwego zespołu. Same grupy liczą maksymalnie siedem osób, co zapewnia pełnię uwagi instruktora względem każdego uczestnika kursu.

Poza lekcjami na stoku, każdego dnia dla dzieci organizowane są ciekawe zajęcia dodatkowe, takie jak m.in.: – bajkoteki, – zajęcia plastyczne, – gry i zabawy ruchowe.

Czas wolny najmłodsi spędzają pod opieką wykwalifikowanych animatorów. To ekipa sympatycznych, kreatywnych osób, w gronie których dzieciaki z pewnością nie będą się nudziły.

Dla dorosłych również przygotowaliśmy niezapomniane atrakcje. Rodzice mają możliwość skorzystania ze szkolenia narciarskiego na różnych poziomach zaawansowania: podstawowym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanym. W czasie wolnym mogą natomiast wziąć udział w wieczorze gier (tzw. casino night) oraz après-ski na stoku. Zapraszamy również rodziców z maluchami poniżej trzeciego roku życia – dostawka (łóżeczko) w pokoju kosztuje jedynie 190 zł.

Cena wyjazdu free ski we Włoszech

Zapewniamy bardzo atrakcyjne koszty turnusów. W cenę wliczone są m.in.: – siedem noclegów w wybranym hotelu, – wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja) każdego dnia, – szkółka narciarska – liczne dodatkowe atrakcje, animacje i zajęcia dla dzieci.

Bezpłatny jest również skipass oraz dojazd komfortowym skibusem na stok.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu naferie.pl.