Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Przedszkole Narciarskie Białka Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska

w trakcie przygotowania

Szczyrk

skontaktuj się z nami

Folgarida Marileva

Szukasz

przedszkola narciarskiego

z zakwaterowaniem?

Przedszkole narciarskie dla dzieci

Narciarskie przedszkole to nasza propozycja dla najmłodszych, a dokładnie dla dzieci, które ukończyły 3,5 roku. Jak w każdym naszym przedsięwzięciu, tak i tutaj doskonale łączymy wysoki poziom nauczania, miłą atmosferę i dobrą zabawę. Wszystko to tworzy wyjątkową całość, a nasze narciarskie przedszkole cieszy się coraz większą popularnością wśród młodziutkich adeptów narciarstwa oraz ich rodziców.

Przedszkole narciarskie naferie.pl w sezonie 2017/2018 będziemy prowadzili w zarówno w Polsce, jak i zagranicą, a zajęcia w przedszkolu narciarskim, jak już wcześniej zaznaczyliśmy, przeznaczone są dla dzieci od 3,5 roku życia.

Przedszkole narciarskie - Polska i Włochy

Nasze dwie lokalizacje w Polsce to Bukowina Tatrzańska oraz Szczyrk. Z kolei podczas wyjazdów zagranicznych nasze przedszkola narciarskie znajdziecie między innymi we włoskich Alpach, tj. w Val di Sole, Val di Fiemme, Passo Tonale, Pejo, Paganelli oraz na Kronplatz. Naszym celem jest stworzenie miejsc idealnych dla potrzeb dzieci stawiających pierwsze kroki na nartach. Starannie dobrani i doświadczeni instruktorzy oraz uśmiechnięte i kreatywne animatorki to gwarancja szybkich postępów dla wszystkich maluchów. Wszystkie szczegóły dotyczące dostępnych pakietów przedszkola narciarskiego w Polsce oraz Alpach znajdziesz w poszczególnych zakładkach.

 


Jak się zapisać?

 • Prosimy o wysłanie informacji (imię i nazwisko uczestnika, pesel, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz termin i miejsce szkolenia) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymają Państwo od nas ankietę do uzupełnienia oraz umowę uczestnictwa.
 • Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 400 zł na nr konta podany w umowie.

Cena zawiera

 • 6 dni nauki x 4 h w grupach max. 6 osobowych;
 • opiekunka na stoku;
 • zawody narciarskie z nagrodami;
 • znacznik naferie.pl na czas szkolenia;
 • ubezpieczenie NNW;

Dodatkowe informacje

 • We wszystkich turnusach organizujemy zajęcia nauki jazdy na nartach.
 • Nasza szkoła narciarska we Włoszech (Val di Sole) oraz w Polsce organizuje zajęcia narciarskie oraz snowboardowe dla dzieci.
  Poniżej znajdziesz terminy 6-dniowych pakietów w wybranych lokalizacjach.

Szkółka narciarska

Szkoła narciarska to nasza nowa propozycja dla nieco starszych dzieci, które jednak nie ukończyły 12 roku życia. Serdecznie zapraszamy do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie nasza szkółka narciarska pozwoli dzieciom opanować nowe i doskonalić już zdobyte umiejętności narciarskie. Doświadczona, sprawdzona i profesjonalna kadra, intensywne zajęcia realizowane w sympatycznej atmosferze to gwarancja sukcesów w nauce i naprawdę dobrej zabawy. Zapraszamy także na nasze inne szkolenia narciarskie, realizowane równolegle z zajęciami narciarskiego przedszkola.

 

Przedszkole narciarskie Bukowina Tatrzańska

Profesjonalnie przygotowane przedszkole narciarskie Bukowina Tatrzańska zapewnia z naszą pomocą. Przygotowaliśmy program odpowiadający umiejętnościom małych dzieci. Dzięki temu będą bezproblemowo stawiać swoje pierwsze kroki w tym sporcie.

Przedszkole narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy legitymują się odpowiednimi certyfikatami. Gwarantują oni bezpieczeństwo maluchom oraz dzielą się swoją wiedzą i praktyką. Ideą stojącą za przedszkolami w Bukowinie Tatrzańskiej i innych miastach jest nie tylko poszerzanie umiejętności dzieci, ale także zagwarantowanie im zabawy oraz odpoczynku przez cały dzień. Taki aktywny wypoczynek jest idealnym rozwiązaniem dla energicznych maluchów spragnionych wysiłku fizycznego. A nabyte sprawności zostają z nimi na całe życie.

Jeśli Twoją uwagę zwróciło przedszkole narciarskie Bukowina Tatrzańska z pewnością okażą się świetną przestrzenią do nauki dla Twojego dziecka. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania – wystarczy skontaktować się z nami.