Zimowiska dla dzieci w górach - Obozy zimowe

Narty / snowboard
Zimowiska dla dzieci w górach - Obozy zimowe
Wyjazdy narciarskie > Zimowiska

Zimowiska dla dzieci – sposób na udane ferie 2024

Ferie zimowe dla dzieci to czas odpoczynku od szkoły, nie oznacza to jednak, że trzeba spędzić je na lenistwie. Istnieje przecież tak wiele interesujących aktywności, które można robić. Należy do nich m.in. jazda na nartach i snowboardzie. Zorganizowany wyjazd dla najmłodszych to świetny sposób na wypełnienie wolnych dni! Zapraszamy szczególnie na zimowisko dla dzieci, podczas którego można nauczyć się jeździć na nartach bądź rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności, zwiedzić interesujące miejsca, a także poznać nowych przyjaciół. Obozy zimowe odbywają się każdego roku i zawsze dopisuje na nich wspaniała atmosfera. Ofertę dostosowaliśmy do potrzeb różnych grup wiekowych – na tak zorganizowane zimowisko mogą się wybrać dzieci od 7 roku życia.

Zimowiska dla dzieci w górach - ciekawe programy tematyczne

Organizowane przez nas wyjazdy są dokładnie zaplanowane, nie ma tam zatem miejsca na nudę. Poza czasem spędzonym na stoku, stawiamy także na rozwijanie talentów i nowych umiejętności. Z tego względu przygotowaliśmy specjalne programy tematyczne. Dzieci mogą wziąć udział w programach artystycznych, przygodowych czy sportowych. Zawierają one liczne atrakcje, spośród których warto wymienić m.in. bal przebierańców, tajniki kamuflażu oraz zmagania sportowe. Na obozy zimowe w Polsce, na których uczymy jazdy na nartach, przyjmujemy zazwyczaj dzieci od 7. roku życia. Na zimowiska snowboardowe przyjmowane są natomiast dzieci od 10. roku życia, gdyż ten sport wymaga nieco bardziej rozwiniętej koordynacji. Grupy dobieramy w taki sposób, aby znajdowało się w nich maksymalnie sześcioro dzieci, dzięki czemu zapewnione jest bezpieczeństwo na najwyższym poziomie oraz szybki rozwój umiejętności. Rodzice nie muszą więc martwić się o swoje pociechy. Z obozu na pewno wrócą zadowolone z masą wspomnień i nowych znajomości! Jeżeli więc szukasz taniego zimowiska dla dziecka, koniecznie musisz skorzystać z naszej oferty.
Czytaj więcej

Zimowisko dla dzieci– moc atrakcji dla każdego

Nasze zimowiska odbywają się w okolicach Bukowiny Tatrzańskiej, czyli podhalańskiej wsi, która znajduje się w województwie małopolskim i jest z jedną z najbardziej znanych miejscowości turystycznych Podhala. Tatry uznaje się bowiem za najpiękniejsze polskie góry, dlatego chcemy dać dzieciom możliwość ich poznania. Odwiedzimy chociażby Zakopane, które słynie nie tylko ze świetnych stoków czy skoczni narciarskich, ale również z przepięknych krajobrazów. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, wybierasz dokładnie rozplanowane i co najważniejsze, tanie zimowiska! Wszystkie atrakcje zawierają się w cenie, nie musisz więc ponosić żadnych dodatkowych opłat. Sprawdź, kiedy odbędą się najbliższe wyjazdy. Informujemy jednocześnie, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem. Postaw na najlepsze obozy zimowe w Polsce, panują tu świetne warunki do szaleństwa na stoku narciarskim. Teraz i Twoje dziecko może wziąć w nim udział, a z pewnością zaliczy ferie zimowe do udanych! Zobacz, co przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych miłośnikach aktywności i wybierz zimowisko w górach.

Obozy narciarskie dla dzieci

Na nasze obozy mogą wybrać się zarówno same dzieci, jak i pociechy wraz z rodzicami. Proponujemy obozy narciarskie dla dzieci z rodzicami trwające 7 dni. Podczas pobytu młodsi oraz starsi uczestnicy mogą wziąć udział w profesjonalnej nauce narciarstwa pod okiem doświadczonego instruktora. Zapewniamy niewielkie grupy szkoleniowe, liczące kilka osób. Mała liczba uczestników w grupie gwarantuje bardziej kameralną atmosferę, zwiększa bezpieczeństwo i sprawia, że instruktor może poświęcić więcej czasu każdemu dziecku.

Obozy zimowe i narciarskie dla całych rodzin

Przygotowaliśmy w naszej ofercie zimowiska oraz obozy narciarskie dla dzieci i młodzieży. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy bogatą propozycję wyjazdów zimowych dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi, jak również dla prawdziwych pasjonatów narciarstwa i snowboardu, dla których zimowe szaleństwa górskie to już nie pierwszyzna. Prowadzimy kursy na każdym poziomie zaawansowania, a dzieciaki zostają przydzielone do odpowiednich grup już na początku turnusu.

Znakomite zakwaterowanie na wyjeździe

Oferujemy obozy zimowe w polskich górach, jak też wyprawy zagraniczne, w tym przede wszystkim w malownicze włoskie Alpy. Zapewniamy kompleksowe zakwaterowanie w znakomitej klasy pensjonatach oraz hotelach o dobrym standardzie (minimum trzy gwiazdki). Gwarantujemy smaczną polską lub włoską kuchnię (w zależności od miejsca docelowego), wygodne, dobrze wyposażone pokoje z łazienkami oraz przyjazną, życzliwą atmosferę pobytu. Większość hoteli na naszych obozach zagranicznych wyposażona jest dodatkowo w strefę wellness i SPA, obejmujące saunę, jacuzzi oraz pokój relaksacyjny. Do dyspozycji gości hotelowych są też pokoje zabaw dla najmłodszych, ogrzewany ski room oraz restauracja.

Nauka i zabawa dla każdego

Każdy nasz obóz narciarski dla dzieci jest nie tylko nauką, ale też zabawą. Oprócz nauki jazdy na nartach lub snowboardzie pod okiem doświadczonych instruktorów, zapewniamy wysokiej klasy rozrywkę i świetną zabawę dla naszych podopiecznych. Proponujemy kilka rodzajów popołudniowych programów, obejmujących oryginalne, wciągające gry dla całej grupy. Szczególnie polecamy Program Przygodowo-Survivalowy, łączący w sobie naukę kilku sprawności. Na uczestników czekają ciekawe atrakcje, takie jak m.in. gry detektywistyczne, nauka szyfrowania, posługiwania się kompasem i mapą, biegi na orientację czy też sztuka przetrwania w trudnych warunkach.

Serdecznie zapraszamy na obóz zimowy

Jesteśmy organizatorami zimowych obozów narciarskich i snowboardowych od wielu lat. Nasze doświadczenie oraz nieprzerwana pasja, z jaką podchodzimy do sportów zimowych i ich nauczania, sprawiają, że możemy zagwarantować naszym Klientom najwyższej jakości usługi. Poszukujesz wspaniałej i edukacyjnej rozrywki dla dzieci? Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i wyjazdu na nasze rodzinne obozy narciarskie. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i emocje, które zostaną z dziećmi bardzo długo. Jesteśmy pewni, że zawarte przyjaźnie i nawiązane znajomości oraz zdobyte podczas wyjazdu umiejętności pomogą dzieciakom zachować dobrą energię niezbędną do przetrwania kolejnych kilku miesięcy, dzielących je od letnich wakacji. Proponujemy także Program Igrzyska Sportowe, który polega – jak sama nazwa wskazuje – na wzięciu udziału w sportowej rywalizacji. Podczas turnusu najmłodsi poznają również historię olimpiady i igrzysk. Natomiast w programie Art & Passion maluchy mają szansę rozwinąć zdolności kreatywne i wykazać się twórczo, malując, rysując obrazy, tańcząc, śpiewając i fotografując. Na zakończenie zimowiska organizujemy dodatkowo bal przebierańców oraz wspólny występ artystyczny. Wszystkie programy rozrywkowe, które proponujemy na naszych obozach narciarskich i snowboardowych są całkowicie bezpieczne, a przy tym - co najważniejsze - zapewniają dzieciakom mnóstwo wspaniałej zabawy, mądrej rozrywki i w pełni angażującego spędzania wolnego czasu wśród rówieśników.

Nasi partnerzy

wróć na górę