Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

naferie.pl

Kilka słów o nas

Tak to się zaczęło

Doświadczenia zdobyte podczas ponad 15-letniej pracy z dziećmi oraz sukcesy i popularność, płynąca z tworzenia największej w Polsce prywatnej Szkoły Hokejowej (organizatora dziecięcych campów, w których bierze udział co roku kilkuset uczestników) sprawiły, że w 2010 roku powstało naferie.pl. Od samego początku wiedzieliśmy, że nie chcemy ograniczać się do oferowania standardowych elementów jak hotel, przedszkole narciarskie czy szkolenia narciarskie podczas wyjazdów. Naszym celem było stworzenie programu, w którym wysoki poziom nauczania i doskonalenia umiejętności narciarskich jest połączony z wyjątkowym, dopasowanym do wszystkich programem popołudniowych aktywności - tworząc spójną całość i zapewniając dobrą zabawę przez cały dzień.

Po pierwsze – ludzie

Naferie.pl to przede wszystkim ludzie – obsługa, instruktorzy, animatorzy oraz najważniejsi – Wy, drodzy Klienci – wszyscy tworzymy tę niepowtarzalną atmosferę wyjazdów. Odpowiednio dopasowane atrakcje, ciekawy program animacji oraz sprawdzone miejsca powodują, że podczas naszych wyjazdów każdy czuje się jak u siebie! Dbając o najmniejsze szczegóły, rozwiązując nawet najdrobniejsze problemy sprawiamy, że zimowy wyjazd z naferie.pl to idealny urlop.

a teraz

Nasi instruktorzy

aann
agata
agnieszka 1
andrzej 2
anka
anna
bart
bartek
bartek 3
basia
cataryna
danio
ewelina 4
j-mayka
k-marta
kamil
karolina
kasia
kasia 5
kaska
krysia
krzysiek
kuba
lukasz
marcin 6
mariusz 7
martina
natalia
ola
olka
p-zamor
patryk
paulina 8
sylwia 9
szymon
ula
zbyszek

DLACZEGO WYBRAĆ WYPOCZYNEK Z NAFERIE.PL

Sprawdzone Ośrodki i Hotele

wybieramy miejsca atrakcyjnie turystyczne, sprawdzone wcześniej przez nas, dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz dzieci z pełnym zapleczem umożliwiającym realizację programu

Autorskie programy: animacje i apresski

programy tematyczne dla dzieci opracowane przez profesjonalnych animatorów, różnorodna tematyka związana z miejscem turnusu

Profesjonalna i sprawdzona kadra

szeroka kadra, starannie wyselekcjonowana i sprawdzana, rokrocznie poddana weryfikacji, dla was i bezpieczeństwa waszych pociech współpracujemy z najlepszymi instruktorami, animatorami oraz wychowawcami

Małe grupy szkoleniowe

odpowiednio dobrane pod względem wieku oraz umiejętności; zapewniające dobry kontakt z instruktorem oraz możliwość szybkiego rozwoju umiejętności; ilość instruktorów przewidujemy na podstawie ankiet zgłoszeniowych

Czas spokoju i relaksu dla dorosłych

zapewniamy praktycznie całodzienne zajęcia dla twoich dzieci zostawiając Państwu czas na odpoczynek i relaks; dobra opieka i odpowiedni plan zajęć zapewniają Wam chwilę na odpoczynek

Opieka Organizatora

podczas każdego z turnusów osobiście dbamy o Państwa komfort i zadowolenie, wszystkie turnusy ferii rodzinnych oraz zimowisk są pod stałą opieką organizatorów oraz kierowników
o Naferie.pl - w skrócie

w skrócie

  1. Jesteśmy wiarygodnym organizatorem turystycznym wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego;
  2. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą ponad 50 instruktorów oraz 10 animatorów;
  3. Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi przewoźnikami, zapewniając najwyższy możliwy komfort podróży;
  4. Organizujemy turnusy – czyli zawsze znajdą się rówieśnicy dla twoich dzieci, dbamy o transport na stok oraz do ośrodka, wybieramy sprawdzone restauracje na lunch,­ odpowiadamy za najmniejsze szczegóły!
  5. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową dla organizatorów turystycznych.
-19-licencja
-19-Gwarancja-ubezpieczeniowa-certyfikat
-zaswiadczenie-o-wpisie
-gwarancja-ubezpieczeniowa

Co organizujemy?

Zastanawiasz się gdzie pojechać na narty z dzieckiem?
Szukasz propozycji na ferie rodzinne?

Wybierz się z nami

NARCIARSKIE WYJAZDY RODZINNE
WŁOCHY

W nadchodzącym sezonie zapraszamy do pięknej doliny słońca – Val di Sole; podczas zorganizowanych wyjazdów narciarskich zapewniamy Państwu transport, zakwaterowanie, naukę jazdy oraz wiele atrakcji związanych w regionem. W naszej ofercie znajdziecie hotele w różnych kategoriach standardu i ceny oraz apartamenty.  Wszystkie proponowane miejscówki są przez nas sprawdzone, wiele z nich cieszy się już Państwa uznaniem będąc od kilku sezonów w naszej ofercie.

Dla maluchów organizujemy przedszkole narciarskie we Włoszech oraz szkółki narciarskie, gdzie w grupach max 6 osobowych pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci na nartach stawiają swoje pierwsze kroki lub rozwijają umiejętności – zajęcia prowadzą Polscy instruktorzy. Do dyspozycji maluchów oraz rodziców jest obecna cały czas na stoku opiekunka. W wybranych terminach organizujemy szkółki snowboardowe dla dzieci  od 10 roku życia.

Naszym celem jest również zapewnienie Państwu udanej zabawy po narciarskiej; włoski program animacji dla dzieci „Ciao Italia” - to nasz autorski program; opracowany na bazie doświadczeń z poprzednich lat, również Apreski dla dorosłych rokrocznie ulepszamy, dostosowując do Państwa potrzeb. 

Na wszystkie zorganizowane wyjazdy narciarskie do Włoch zapewniamy transport z wybranych miast Polski - transfery realizowane są przez sprawdzonych i rzetelnych przewoźników. W czasie transportu nad bezpieczeństwem uczestników czuwa nasz pilot. 

Więcej informacji dotyczących transportu oraz sposobów jego realizacji znajdziesz w zakładce transport pod wybraną ofertą.

NARCIARSKIE WYJAZDY RODZINNE
POLSKA

Organizujemy wyjazdy w formule rodzinnej (Mama, tata i ja), skupiając się zarówno na udanym wypoczynku dla dzieci jak i osób dorosłych. Starannie wyselekcjonowane pensjonaty, programy animacji dla maluchów oraz atrakcje dla całej rodziny powodują, że każdego roku w feriach rodzinnych bierze udział coraz więcej uczestników.  Podczas turnusów organizujemy zajęcia przedszkola narciarskiego dla najmłodszych, szkółki narciarskie dla dzieci kontynuujących naukę, szkółki snowboardowe oraz zajęcia nauki jazdy dla dorosłych. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych oraz doświadczonych instruktorów.

Formuła rodzinnych ferii to sprawdzona koncepcja zorganizowanego wyjazdu na narty – niezależnie czy twoje dziecko stawia pierwsze kroki na nartach czy chce kontynuować naukę znajdziesz u nas propozycję dla swojej rodziny. Rozbudowany program popołudniowych atrakcji, tematyczne animacje prowadzone przez nasze animatorki sprawiają, że u nas nie ma czasu na nudę. 

W nadchodzącym sezonie będziemy organizowali wyjazdy do Bukowiny Tatrzańskiej i Murzasichla z nauką na stokach stacji narciarskiej Rusin-ski.

Zimowiska
narciarsko-snowboardowe

Prowadzimy zimowiska dla dzieci i młodzieży na terenie Podhala. Są to zimowiska tematyczne, gdzie oprócz nauki jazdy na nartach lub snowboardzie proponujemy wiele zajęć oraz atrakcji popołudniowych. Możecie wybrać Państwo dla swoich pociech jeden z zaproponowanych pakietów popołudniowych dostępnych przy ofercie. Przy organizacji zimowisk, jak i innych organizowanych przez nas turnusach zwracamy szczególną uwagę na położenie ośrodka, jego standard oraz przystosowanie do określonej grupy. Kadrę każdego zimowiska stanowią wykwalifikowani instruktorzy posiadający doświadczenie oraz odpowiednio udokumentowane kwalifikacje (Licencja SITN lub MENiS) oraz sprawdzeni i zaufani opiekunowie.

Do przeprowadzenia popołudniowych zajęć tematycznych zawsze angażujemy profesjonalnych instruktorów, trenerów z danej dziedziny – potrafiących przekuć naukę nowych umiejętności w świetną zabawę. Program zajęć jest dostosowany do grupy wiekowej, dla której przewidziane jest wybrane zimowisko. Na Zimowiska 2016 zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 13 lat do miejscowości Murzasichle oraz Poronin.

Na wszystkie wyjazdy narciarskie dla dzieci organizujemy transport z wybranych miast Polski – transfery realizowane są przez sprawdzonych i rzetelnych przewoźników. W czasie transportu nad bezpieczeństwem uczestników czuwa nasz pilot.

W organizowanych przez nas zimowiskach oraz koloniach letnich wzięło już udział ponad 1500 uczestników. Nasze doświadczenie, ciekawe programy oraz sprawdzona kadra to bezpieczeństwo i gwarancja dobrej zabawy dla twojej pociechy.

Jesteśmy licencjonowaną szkołą narciarską SITN PZN

dołącz do nas


newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby dostawać najnowsze informacje o rodzinnych wyjazdach narciarskich, zimowiskach i innych eventach, organizowanych przez naferie.pl

Nasi partnerzy

1-val-di-sole
2-donovaly
3-rusin-ski
4-galen
5-jim
6-zietara
7-tt-line
8-fitness-point
9-kfc
Helly Hansen
Helly Hansen
REX MEDICA SPORT