Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Obozy Zimowe

z naferie.pl

tylko w naferie.pl

Co nas wyróżnia ?

 1. grupy szkoleniowe i wychowawcze max. 8 osobowe
 2. doświadczona , profesjonalna i sprawdzona kadra
 3. szkolenie w miłej atmosferze
 4. intensywny program szkoleń oraz zajęć dodatkowych
 5. wszystkie atrakcje zawarte w cenie - brak dodatkowych opłat

ZIMOWISKA

Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkoły, nie oznacza to jednak, że trzeba spędzić je na lenistwie. Istnieje przecież tak wiele interesujących aktywności, które można robić. Należy do nich m.in. jazda na nartach i snowboardzie. Zorganizowany wyjazd dla najmłodszych to świetny sposób na wypełnienie wolnych dni ! Zapraszamy szczególnie na zimowisko dla dzieci, podczas którego można nauczyć się jeździć na nartach bądź rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności, zwiedzić interesujące miejsca, a także poznać nowych przyjaciół. Obozy zimowe odbywają się każdego roku i zawsze dopisuje na nich wspaniała atmosfera.

Opinie

 • Wspaniałe zaangażowanie organizatora, instruktorów i animatorów sprawiły że wszyscy doskonale się bawiliśmy i odpoczęliśmy

  Zuzanna Samborska

 • Profesjonalna organizacja wyjazdu zimowego do Val Di Sole, pełna gotowość na różne wymagania dużej grupy uczestników sprawia że chętnie podejmiemy się wspólnego przeżycia kolejnej przygody z naferie. pl

  Tomasz Bykowicz

 • Naferie. pl to gwarancja zaangażowania + indywidualnego podejścia do rodziców oraz dzieci, dlatego po drugim wyjezdzie wybierzemy naferie trzeci raz.

  Anna Polska

Obozy narciarskie dla dzieci


Na nasze obozy mogą wybrać się zarówno same dzieci, jak i pociechy wraz z rodzicami. Proponujemy obozy narciarskie dla dzieci z rodzicami trwające 7 dni. Podczas pobytu młodsi oraz starsi uczestnicy mogą wziąć udział w profesjonalnej nauce narciarstwa pod okiem doświadczonego instruktora. Zapewniamy niewielkie grupy szkoleniowe, liczące kilka osób. Mała liczba uczestników w grupie gwarantuje bardziej kameralną atmosferę, zwiększa bezpieczeństwo i sprawia, że instruktor może poświęcić więcej czasu każdemu dziecku.
 • Obozy narciarskie dla całych rodzin

  Przygotowaliśmy w naszej ofercie zimowiska oraz obozy narciarskie dla dzieci i młodzieży. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy bogatą propozycję wyjazdów zimowych dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi, jak również dla prawdziwych pasjonatów narciarstwa i snowboardu, dla których zimowe szaleństwa górskie to już nie pierwszyzna. Prowadzimy kursy na każdym poziomie zaawansowania, a dzieciaki zostają przydzielone do odpowiednich grup już na początku turnusu.
 • Znakomite zakwaterowanie na wyjeździe

  Oferujemy obozy zimowe w polskich górach, jak też wyprawy zagraniczne, w tym przede wszystkim w malownicze włoskie Alpy. Zapewniamy kompleksowe zakwaterowanie w znakomitej klasy pensjonatach oraz hotelach o dobrym standardzie (minimum trzy gwiazdki). Gwarantujemy smaczną polską lub włoską kuchnię (w zależności od miejsca docelowego), wygodne, dobrze wyposażone pokoje z łazienkami oraz przyjazną, życzliwą atmosferę pobytu. Większość hoteli na naszych obozach zagranicznych wyposażona jest dodatkowo w strefę wellness i SPA, obejmujące saunę, jacuzzi oraz pokój relaksacyjny. Do dyspozycji gości hotelowych są też pokoje zabaw dla najmłodszych, ogrzewany ski room oraz restauracja.
 • Nauka i zabawa dla każdego

  Każdy nasz obóz narciarski dla dzieci jest nie tylko nauką, ale też zabawą. Oprócz nauki jazdy na nartach lub snowboardzie pod okiem doświadczonych instruktorów, zapewniamy wysokiej klasy rozrywkę i świetną zabawę dla naszych podopiecznych. Proponujemy kilka rodzajów popołudniowych programów, obejmujących oryginalne, wciągające gry dla całej grupy. Szczególnie polecamy Program Przygodowo-Survivalowy, łączący w sobie naukę kilku sprawności. Na uczestników czekają ciekawe atrakcje, takie jak m.in. gry detektywistyczne, nauka szyfrowania, posługiwania się kompasem i mapą, biegi na orientację czy też sztuka przetrwania w trudnych warunkach.
 • Serdecznie zapraszamy na obóz zimowy

  Jesteśmy organizatorami zimowych obozów narciarskich i snowboardowych od wielu lat. Nasze doświadczenie oraz nieprzerwana pasja, z jaką podchodzimy do sportów zimowych i ich nauczania, sprawiają, że możemy zagwarantować naszym Klientom najwyższej jakości usługi.
Poszukujesz wspaniałej i edukacyjnej rozrywki dla dzieci? Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i wyjazdu na nasze rodzinne obozy narciarskie. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i emocje, które zostaną z dziećmi bardzo długo. Jesteśmy pewni, że zawarte przyjaźnie i nawiązane znajomości oraz zdobyte podczas wyjazdu umiejętności pomogą dzieciakom zachować dobrą energię niezbędną do przetrwania kolejnych kilku miesięcy, dzielących je od letnich wakacji.

Proponujemy także Program Igrzyska Sportowe, który polega – jak sama nazwa wskazuje – na wzięciu udziału w sportowej rywalizacji. Podczas turnusu najmłodsi poznają również historię olimpiady i igrzysk. Natomiast w programie Art & Passion maluchy mają szansę rozwinąć zdolności kreatywne i wykazać się twórczo, malując, rysując obrazy, tańcząc, śpiewając i fotografując. Na zakończenie zimowiska organizujemy dodatkowo bal przebierańców oraz wspólny występ artystyczny.

Wszystkie programy rozrywkowe, które proponujemy na naszych obozach narciarskich i snowboardowych są całkowicie bezpieczne, a przy tym - co najważniejsze - zapewniają dzieciakom mnóstwo wspaniałej zabawy, mądrej rozrywki i w pełni angażującego spędzania wolnego czasu wśród rówieśników.