Witaj na blogu naferie.pl!

W ciągu ostatnich 5 lat, wiele czasu poświęciłem na podróżowanie po regionach narciarskich, głównie tych włoskich. Wszystko po to, by jako naferie.pl, zbudować ofertę wyjazdów narciarskich w sprawdzone i warte odwiedzenia miejsca.

W ciągu ostatnich 5 lat, wiele czasu poświęciłem na podróżowanie po regionach narciarskich, głównie tych włoskich. Wszystko po to, by jako naferie.pl, zbudować ofertę wyjazdów narciarskich w sprawdzone i warte odwiedzenia miejsca.

W związku z tym, że nasza firma specjalizuje się w wyjazdach dla rodzin z dziećmi, a tym samym oferuje między innymi przedszkola narciarskie oraz popołudniowe atrakcje dla dzieci, przy wyborze takich miejsc musimy kierować się co najmniej kilkoma istotnymi czynnikami. Nie każde z odwiedzanych przez nas miejsc może zatem finalnie trafić do sprzedaży. Wynika to zarówno ze specyfiki regionu, jak i kilku innych pobudek - takich jak hotele, atrakcyjność cenowa regionu itp.

Niemniej jednak, powstanie tego bloga ma służyć dzieleniu się informacjami o miejscach, które odwiedziliśmy. W związku z tym, iż duża część z Was nie zawsze wybiera się na narty z dziećmi, znajdziecie tutaj informacje zarówno o ośrodkach narciarskich, hotelach, jak i wartych uwagi miejscach.

Wszystkie te informacje będą moją własną subiektywną oceną. Znajdą się tutaj zarówno krótkie wpisy z jednodniowych pobytów w danym regionie, jak i dłuższe, powstałe na podstawie kilkudniowych wypadów. Chciałbym dostarczyć Wam zarówno informacji stricte narciarskich, uzupełnionych o mapki regionów, jak również informacji o wartych uwagi hotelach czy atrakcjach odwiedzanych miejsc. Nie sposób pozostawić też bez komentarza restauracje, w których mamy okazję bywać. Jak wiadomo, włoska kuchnia powinna być ważną częścią składową naszego pobytu w Alpach/Dolomitach. Dlatego właśnie postaram się i o niej na tym blogu wspominać.

Tyle tytułem wstępu. Co do częstotliwości wpisów - będą pojawiać się przy każdej aktualnej wyprawie, ale również w nawiązaniu do poprzednich doświadczeń – odbytych już wyjazdów oraz odwiedzonych miejsc.

Dodatkowo, poruszę też tematy związane z nauką jazdy na nartach, dylematami pojawiającymi się przed rodzicem dziecka rozpoczynającego swoją narciarską przygodę, jak również przed osobami dorosłymi. Znajdziecie tu także tematy około narciarskie, związane bezpośrednio z organizowanymi przez nas wyjazdami. Bądźcie na bieżąco!

Zapraszamy do lektury!

Nasi partnerzy

wróć na górę