Obozy narciarskie dla dzieci z rodzicami


 
Z czym kojarzy nam się zima? Odpowiedzi jest wiele: ze śniegiem, Świętami, feriami i białym szaleństwem. Właśnie to ostatnie – aktywny wypoczynek oraz świetna zabawa pośród zimowych krajobrazów – jest naszą specjalnością. W Naferie.pl posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wydarzeń takich jak zimowiska, obóz narciarski dla dzieci z rodzicami oraz liczne zajęcia zachęcające do aktywności fizycznej. Gwarantujemy perfekcyjną organizację każdego wyjazdu, całodobową opiekę oraz absolutny brak nudy. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy obozów mogą liczyć na komfortowe zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem oraz bardzo rozbudowane programy atrakcji i animacji.

Naferie.pl to sprawdzony organizator – z każdym kolejnym sezonem nasze obozy narciarskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem (sprawdź obóz narciarski Alpy). Co roku, poza stałymi bywalcami, pojawia się na nich wiele nowych twarzy. Nie czekaj i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą już dziś – to nie tylko świetny sposób na wspaniałą zabawę. To przygoda, którą zarówno mali, jak i duzi pasjonaci białego szaleństwa mogą przeżyć wspólnie.


Obozy narciarskie dla dzieci z rodzicami dopracowane w najdrobniejszych kwestiach


Zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie wyjazdu wiąże się z wieloma formalnościami. Oprócz zakwaterowania trzeba zadbać m.in. o transport, wyżywienie czy o zapewnienie atrakcji. W Naferie.pl staramy się odpowiednio zagospodarować wolny czas podczas wyjazdów. Wychodzimy z założenia, że obozy narciarskie to nie tylko szusowanie na stokach, ale też zwiedzanie ciekawych miejsc, warsztaty oraz animacje. Takie podejście wymaga ogromnego zaangażowania, kreatywności, ale tez umiejętności logistycznych. Przez lata wypracowaliśmy procedury pomocne w kompleksowej organizacji wyjazdów.


Profesjonalna kadra – podstawa przy organizacji obozu narciarskiego


Do naszych atutów zalicza się kilkudziesięcioosobowy zespół. W jego skład wchodzą m.in. pracownicy działu obsługi, koordynatorzy i animatorzy. Oprócz tego współpracujemy z instruktorami jazdy na nartach oraz desce snowboardowej. Tak duże grono zaufanych ludzi pozwala nam na zaplanowanie wydarzenia dostosowanego do potrzeb zarówno przedszkolaków, jak i młodzieży szkolnej. Proponujemy atrakcje adekwatne do wieku oraz predyspozycji fizycznych. Obozy narciarskie dla dzieci z rodzicami stanowią świetną okazję do szlifowania swoich umiejętności pod okiem specjalistów. Nasi eksperci dysponują wieloletnim doświadczeniem – sporty zimowe to ich pasja, którą nieustannie rozwijają. Stąd też są oni w stanie wskazać odpowiednie techniki poprawiające koordynację i szybkość podczas jazdy. Zwracają również uwagę na wyrobienie nawyków niezbędnych do pokonywania wyczerpujących tras.


Obóz narciarski dla dzieci z rodzicami to dobra zabawa!


Po aktywnym dniu staramy się zapewnić odrobinę relaksu, dlatego organizujemy rozmaite zabawy. Wśród propozycji naszych animatorów znajdują się popularne gry terenowe, np. podchody. Do wyboru są także zajęcia artystyczne, m.in. polegające na wykonaniu niebanalnego projektu graffiti lub namalowaniu wzorów na szkle. Do oryginalnych pomysłów zaliczają się też pokazy mody. Obóz narciarski dla dzieci to również możliwość spotkania się z ratownikami TOPR. Opowiadane przez nich historię są niezwykle poruszające i w przystępny sposób prezentują zagadnienia związane z bezpieczeństwem w górach. Dodatkowo organizujemy treningi na basenie lub warsztaty kulinarne. W naszej ofercie nie brakuje także niesamowitych wycieczek, m.in. do Bachledovej Doliny na Słowacji lub Val di Sole w rejonie północnych Włoszech. Rejony te charakteryzują się dużą liczbą zabytków oraz zachwycają cudownymi krajobrazami.


Obozy narciarskie – źródło pięknych wspomnień


Pobyt w górach pozwala na zrelaksowanie się i nabranie sił na kolejne życiowe wyzwania. Piękne widoki, aktywność fizyczna sprzyjają budowaniu relacji z pociechami. Obóz narciarski dla dzieci z rodzicami to wyjątkowy czas, który na długo zapadnie w pamięć. Dlatego warto wziąć ze sobą aparat fotograficzny lub kamerę, aby utrwalić te chwile.

Organizujemy wyjazdy do znanych ośrodków w Polsce, takich jak Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Murzasichle, Szafllary. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także zagraniczne obozy narciarskie dla dzieci. Popularnym kierunkiem są Włochy. Kraj wyróżnia się bardzo dobrymi warunkami dla amatorów białego szaleństwa. Dodatkowo należy nadmieniać, że Alpy słyną z dużej liczby tras narciarskich dostosowanych do poziomu początkujących i zaawansowanych uczestników. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami – chętnie doprecyzujemy wszelkie kwestie i odpowiemy na Twoje pytania. Zachęcamy do rezerwacji wybranych terminów.

Nasi partnerzy

wróć na górę