Ferie zimowe 2024

Ferie zimowe to okres wyczekiwany przez wszystkie dzieci – czas wolny, który można spożytkować na zabawę wśród białego puchu. Rozpoczyna się lepienie bałwanów, bitwy na śnieżki, jazda na sankach, nartach i wiele innych form aktywności. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by spędzić ten czas z rodziną. Ferie zimowe spędzone na nauce i zabawie w gronie najbliższych to niezapomniane przeżycie.

W Naferie.pl organizujemy wyjazdy rodzinne w góry – polskie Tatry oraz włoskie Alpy. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie oraz dostęp do szerokiej gamy programów aktywizujących dla dużych i małych. Pod czujnym okiem naszych trenerów i opiekunów dzieciaki nauczą się nowych rzeczy, świetnie się przy tym bawiąc. Rodzice również nie będą mieli czasu na nudę – przewidziano dla nich atrakcje dostosowane do stale rosnących potrzeb.

W 2023 roku, podobnie jak rok wcześniej, nasze rodzinne wyjazdy zimowe cieszyły się bardzo dużą popularnością. Mamy nadzieję, że kolejny sezon – 2024 – będzie przynajmniej tak samo udany. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasi partnerzy

wróć na górę