Ferie w górach dla dzieci i rodziców

Wielu rodziców ceni sobie każdą możliwość wspólnego spędzania czasu ze swoimi dziećmi. Widać to przede wszystkim latem, gdy całe rodziny wyjeżdżają na wczasy. Z feriami zimowymi jest inaczej – dzieci zazwyczaj spędzają je samotnie. Gdy zostają w domu, mogą spotykać się ze znajomymi, zjeżdżać na sankach i toczyć bitwy na śnieżne kule. Czasami zaś, gdy jadą na obóz narciarski, ich rodzice zostają w domu. W ostatnim czasie coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się wspólne wyjazdy na ferie zimowe, na które rodzice udają się wraz z dziećmi. Oferują one możliwość lepszego poznania się oraz dzielenia wszystkich przeżyć. Nic zatem dziwnego, że również tą możliwość włączyliśmy do naszej oferty.

ZIMOWE WCZASY Z DZIEĆMI W TATRACH

Ferie w górach to nie tylko aktywny wypoczynek dla rodziców i dzieci – to również możliwość zwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce – Tatr. W Naferie.pl oferujemy komfortowe zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz dostęp do szerokiej oferty programów aktywizujących całą rodzinę. Profesjonalna opieka i organizacja gwarantują udany wypoczynek i brak czasu na jakąkolwiek nudę.

FERIE W GÓRACH DLA CAŁEJ RODZINY

Na naszej stronie znajdziesz oferty na wczasy w górach, które zostały stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Możecie wspólnie wybrać się na ferie w Polsce, we Włoszech lub na narty na Słowacji. Dbamy o to, by każdy członek rodziny, nawet ten najmłodszy, miał odpowiednio zorganizowany czas. W Klubie Bambinoska Twoja pociecha będzie pod profesjonalną opieką polskich animatorów, podczas gdy Ty będziesz szusować na stoku. Przy planowaniu wczasów z dziećmi, dbamy o to, by każdy miał czas na naukę lub jazdę na nartach, a także na wspólne gry i zabawy.

NIEZAPOMNIANA ŚNIEŻNA PRZYGODA DLA DOROSŁYCH I DZIECI

Wczasy w górach to wspaniały prezent dla całej rodziny. Wspólny wypoczynek w zimowej atmosferze to świetny sposób na oderwanie się od rzeczywistości i skorzystanie z mroźnej pogody. Udowodnij swoim znajomym, że ferie zimowe z dziećmi w górach nie muszą być nudne. Przeżyjcie wspólnie śnieżną przygodę pełną atrakcji! Z pewnością będziecie wspominać te udane ferie przez wiele lat.


Niezapomniane ferie zimowe z dziećmi w górach


Ferie tuż, tuż, a Ty zastanawiasz się gdzie pojechać ze swoimi pociechami na urlop zimowy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Zdecyduj się na ferie w górach. Taki wyjazd na tydzień lub kilka dni będzie doskonałym rozwiązaniem, nie tylko na odpoczynek, lecz również okazją na wspólnie spędzony czas z dziećmi na świeżym, górskim powietrzu z daleka o blokowych murów oraz miejskiego smogu. Dzieci i młodzież mają w sobie ogromne pokłady energii, dlatego warto je wykorzystać we właściwy sposób. Od dawna wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, a sporty zimowe w tym pomagają, poprawiając kondycję psychofizyczną. Zatem, jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanych planów na zimowe ferie z dziećmi, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Jakie wybrać atrakcje na ferie w górach z dziećmi


Decydując się na wypoczynek w Bukowinie Tatrzańskiej lub w Białce Tatrzańskiej masz do dyspozycji bogato wyposażone pensjonaty, hotele nastrojowe drewniane chaty oraz inne obiekty noclegowe. Tu zjesz wspólnie z całą rodziną specjały lokalnej kuchni góralskiej i napijesz się wyśmienitych trunków. Obiekty te położone są niedaleko najlepszych stoków narciarskich w Tatrach oraz rozmaitych atrakcji turystycznych.

W Białce Tatrzańskiej znajdują się wyciągi narciarskie i kolej linowa, które wygodnie transportują turystów na stoki. Tu funkcjonuje ośrodek Termy Bania, w którym można skorzystać z kąpieli w wodzie geotermalnej, podczas gdy, Twoje pociechy będą brały udział w zajęciach animacyjnych w Strefie Zabaw lub korzystały z atrakcji wodnych Aquaparku. W Białce Tatrzańskiej nie sposób się nudzić, w przerwie między szusowaniem na stokach, możesz wspólnie z całą rodziną wybrać się na piesze spacery po okolicy. Tu zobaczysz XIX wieczne drewniane chaty oddające wiernie styl zakopiański zapoczątkowany przez Stanisława Witkiewicza.

Ferie dla dzieci to doskonała okazja do poznawania lokalnej kultury czy tradycji, dlatego zachęcamy do odwiedzin regionalnych izb i muzeów, które prezentują czasowe lub stałe ekspozycje. Niektóre z obiektów w czasie ferii zimowych organizują warsztaty oraz zajęcia animacyjne dla dzieci. W Białce Tatrzańskiej znajduje się również rozległy i nowoczesny Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska z siecią rozbudowanych stoków narciarskich. Zachęcamy również do wizyty w pobliskim Burton Snowparku. Tu będziesz podziwiać kaskaderskie popisy snowboardzistów, a starsza młodzież może wziąć lekcje jazdy na desce.

Wybierając się na ferie zimowe w górach do Bukowiny Tatrzańskiej, pozwolisz odkryć swoim dzieciom prawdziwy klimat Podhala. Tu podobnie jak w Białce Tatrzańskiej znajdziecie doskonałe warunki do jazdy na nartach, lecz przede wszystkim poczujecie prawdziwie podhalański nastrój. Ponadto w okolicy są liczne zakopiańskie chaty i lokalne restauracje. Tu również znajdują się Termy Bukowina, w których zrelaksujesz się oraz wyciszysz, a Twoje pociechy w tym czasie będą w tym bawiły się w strefie dla dzieci. Jak widać, możliwości zapewnienia atrakcji podczas wspólnego wyjazdu na ferie zimowe w górach jest sporo.

W zależności od miejsca Twojego pobytu możesz również wybrać się do Zakopanego. Tu funkcjonuje Zakopiańskie Muzeum Oscypka, gdzie znajdziesz imponujące ekspozycje związane z wyrobem góralskich serów, zobaczysz pokaz produkcji oscypków, po czym skosztujesz ich niepowtarzalnego smaku. Dla dzieci i dorosłych w każdym wieku będzie to świetna zabawa. Natomiast na zakopiańskiej ulicy Gubałówka czekają sanie z końmi oraz liczne sklepy czy stragany z lokalnymi pamiątkami. Ferie z dziećmi w górach to okazja nie tylko do jazdy na nartach po ośnieżonych stokach, to również moc atrakcji czekających w okolicznych miastach, miasteczkach i wioskach. Nie czekaj, zacznij planować ferie z dzieckiem w górach już dziś.

Nasi partnerzy

wróć na górę