Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Ferie Zimowe z Dziećmi w Górach

z naferie.pl

tylko w naferie.pl

Co nas wyróżnia ?

 1. małe grupy szkoleniowe
 2. doświadczona , profesjonalna i sprawdzona kadra
 3. szkolenie w miłej atmosferze
 4. zajęcia popołudniowe prowadzone przez polską animatorkę
 5. wszystkie atrakcje zawarte w cenie - brak dodatkowych opłat

WYBIERZ FERIE NA NARTACH!

Ferie zimowe spędzone na stokach narciarskich to połączenie aktywności fizycznej ze wspaniałą zabawą. O ile ciekawej jest, gdy można je spędzić całą rodziną! Co najważniejsze, o nic nie musisz się martwić. Zaplanujemy wszystkie atrakcje za Ciebie! Wystarczy jedynie, że wybierzesz naszą ofertę, a przekonasz się, jak ciekawe mogą być ferie zimowe. Narty to sport, który przypadnie do gustu dzieciom oraz dorosłym. Wspólnie z rodziną przeżyjesz wspaniałą przygodę, a my dołożymy wszelkich starań, aby było, co wspominać!

Opinie

 • Wspaniała kadra, świetna organizacja córka z zimowiska w Murzasichle wróciła zachwycona:) Śmiało mogę wszystkim polecić.

  Anna Kopeć

 • Polecamy wjazdy z naferie. pl ze względu na troskliwą opiekę nad dziećmi oraz profesjonalne prowadzenie szkolenia narciarskiego. Dzieci robią ogromne postępy

  Ela i Czarek Witeccy

 • Profesjonalna organizacja wyjazdu zimowego do Val Di Sole, pełna gotowość na różne wymagania dużej grupy uczestników sprawia że chętnie podejmiemy się wspólnego przeżycia kolejnej przygody z naferie. pl

  Tomasz Bykowicz

Ferie na nartach


Zima to pora roku, która ma bardzo wiele do zaoferowania, o ile potrafi się korzystać z jej uroków. My wiemy, jak sprawić, aby ferie zimowe okazały się świetną przygodą, dlatego zapraszamy na niezapomniane zimowiska i obozy! Większość czasu spędzimy wspólnie na stoku, szkoląc się w jeździe na nartach bądź snowboardzie. Na tym nie kończą się jednak proponowane atrakcje. Zorganizujemy ciekawe programy tematyczne, odwiedzimy rozmaite miejsca, a także przyswoimy wiele nowych umiejętności. Wszystko to odbędzie się w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Nasze zimowiska przeznaczone są dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, a poszczególne rozrywki zostaną tak dobrane, aby sprostać ich możliwościom i oczekiwaniom.
 • Ferie zimowe z dziećmi – dlaczego warto?

  Rodzice często nie wiedzą, jak zorganizować czas wolny swoim dzieciom, zwłaszcza gdy sami nie mogą pozwolić sobie na urlop. Świetnym rozwiązaniem okaże się zimowisko. Wyjazd tego rodzaju trwa przeważnie około tygodnia, a jego program jest szczegółowo zaplanowany, nie ma w nim zatem miejsca na nudę. Ferie na nartach stanowią doskonałą propozycję dla dzieci, które miały już wcześniej do czynienia z tym sportem, jak również dla osób początkujących. Grupy zostaną tak dobrane, aby każde dziecko czuło się komfortowo i miało możliwość trenowania w swoim tempie. Doceniamy zaangażowanie i pomagamy, jak tylko możemy. Bardzo zależy nam na tym, aby jazda okazała się przede wszystkim przyjemnością. Na naszych wyjazdach panuje luźna, przyjazna atmosfera. Dzieci spędzają ze sobą bardzo dużo czasu, dzięki czemu mają okazję zawrzeć nowe znajomości, a nawet przyjaźnie. Wiele osób chętnie do nas wraca, dlatego każdego roku przybywa nam coraz więcej uczestników!
 • Ferie zimowe z dzieckiem – gwarancja dobrze spędzonego czasu

  Organizowane przez nas ferie zimowe składają się na bogatą ofertę wyjazdów zarówno w kraju, jak i za granicę. Zawsze dbamy o to, aby ośrodki, do których przyjeżdżamy wyróżniały się wysokim standardem. Zapewniamy nie tylko noclegi, ale również całodzienne wyżywienie, profesjonalny sprzęt narciarski, szkolenia z jazdy czy przeróżne, dodatkowe rozrywki. Grupy dobieramy w taki sposób, aby znalazło się w nich maksymalnie 6 osób, ponieważ bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo dzieci i to nie tylko na stoku, ale podczas całego wyjazdu. Co więcej, do zaproponowania mamy także wyjazdy rodzinne, podczas których rodzice wspólnie z dziećmi biorą udział w białym szaleństwie na stoku.
 • Wyjazdy rodzinne – zabawa dla dorosłych i dzieci

  Ferie zimowe organizujemy w dwóch krajach: w Polsce i we Włoszech. Na nocleg wybieramy wysokiej klasy hotele i pensjonaty. Szczególną wagę przywiązujemy do wygody. Dlaczego opłaca się zapisać na tego rodzaju wyjazd rodzinny? To doskonały sposób na spędzenie czasu razem z dziećmi. Całodzienna zabawa została zaplanowana tak, aby rodzice oraz dzieci mogli bez trudu odnaleźć propozycję dla siebie. Z pewnością można liczyć na prawdziwy, góralski klimat! Przykładowe zajęcia, w jakich weźmiemy udział to m.in. wieczór z muzyką na żywo, kulig, warsztaty kulinarne i artystyczne oraz wiele więcej. Dużą zaletę stanowi fakt, że grupy szkoleniowe są niewielkie, a przy tym występuje duże zróżnicowanie poziomów. W naszych zimowiskach mogą wziąć udział także mniejsze dzieci, gdyż prowadzimy przedszkole i szkółkę narciarską. Na tego rodzaju ferie zimowe mogą wybrać się zatem rodzice już z trzyletnimi dziećmi. Nie zabraknie także ofert skierowanych do starszych dzieci czy nastolatków.

Wybierz ferie na nartach!

Ferie zimowe spędzone na stoku górskim to połączenie aktywności fizycznej ze wspaniałą zabawą. O ile ciekawej jest, gdy można je spędzić całą rodziną! Co najważniejsze, o nic nie musisz się martwić. Zaplanujemy wszystkie atrakcje za Ciebie! Wystarczy jedynie, że wybierzesz naszą ofertę, a przekonasz się, jak ciekawe mogą być ferie zimowe Narty to sport, który przypadnie do gustu dzieciom oraz dorosłym. Wspólnie z rodziną przeżyjesz wspaniałą przygodę, a my dołożymy wszelkich starań, aby było, co wspominać!