Paganella Narty

Region
 • kameralny ośrodek narciarski położony zaledwie 35 km od autostrady
 • sezon narciarski od grudnia do połowy kwietnia
 • malownicze miasteczka Andalo oraz Molveno ( położone nad jeziorem o tej samej nazwie )
 • różnorodne trasy, parki dla dzieci oraz dobra infrastruktura ośrodka
 • trasy dla początkujących oraz zaawansowanych narciarzy
 • otwarci i uśmiechnięci gospodarze
 • nowoczesna infrastruktura narciarska
 • w ośrodku znajduje się ponad 50 km tras narciarskich
Trasy i wyciągi

Łącznie ok. 50 km ( 27 tras )

 • trasy czarne – 4%
 • trasy czerwone – 65%
 • trasy niebieskie – 31%Wyciągi
 • 2  wyciągi gondolowe
 • 12 wyciągi krzesełkowe
 • 4 wyciąg orczykowy

Mapa tras
Zobacz
 
Paganella
Ceny ski-pasów
NISKI SEZON
10.01.2022 - 22.01.2022 skipass 6 - dniowy Paganella - Ski
DOROSŁY
JUNIOR
DZIECKO
218 €
153 €
0 €
WYSOKI SEZON
24.01.2022 - 06.03.2022 skipass 6 - dniowy Paganella - Ski
DOROSŁY
JUNIOR
DZIECKO
253 €
177 €
0 €
 • podane ceny zgodne z oficjalnym cennikiem ośrodka
 • skipass dorosły : ur. przed 30.11.2005
 • skipass junior : ur. 30.11.2005 - 30.11.2013
 • skipass baby/ FREE : ur. po 30.11.2013 ( skipass darmowy przy zakupie skipass`u przez osobę dorosłą )
LOKALIZACJA

1335 km

Warszawa

1114 km

Kraków

1057 km

Wrocław

1485 km

Gdańsk

1156 km

Poznań


343 km

Monachium

298 km

Mediolan - Malpensa

214 km

Bergamo

131 km

Werona

Pejo
Val Di Sole
Paganela
Alpe Di Siusi
Kronplatz
Civetta

Wyjazd na narty — zabawa w śnieżnej scenerii

Włoskie masywy górskie to wymarzone miejsce na zimowe szaleństwo. Przepiękne widoki, znakomita baza hotelowa i gastronomiczna oraz mocno rozwinięta sieć tras narciarskich to walory, jakimi może poszczycić się północna część kraju. Prowincja Trydent jest częścią regionu Trydent-Górna Adyga, która podzielona jest na 16 dolin, a wśród nich znajduje się niewielka Comunita della Paganella z siedzibą władz w Andalo. Malownicze miasteczko położone na wysokości 1040 m n.p.m. to główna lokalizacja stacji narciarskiej Paganella. Narty, snowboard i wiele miłośników białego puchu to najczęściej spotykane widoki u podnóża Dolomitów. 

Wycieczka na narty — czym przyciągają spektakularne Dolomity?

Okolica charakteryzuje się zróżnicowanym ukształtowaniem terenu, a im dalej od miast, tym większe wrażenia krajobrazowe. Dolomity to pasmo górskie należące do Południowych Alp Wapiennych, a ich struktura nie stanowi jednego, wyraźnego łańcucha górskiego. Składają się z grup skalnych, poprzedzielanych dolinami i przełęczami. Na różnorodność krajobrazu wpływają:

Czytaj więcej

strome stoki,

duża liczba potężnych pionowych ścian skalnych o wysokości kilkuset metrów,

głębokie doliny,

poszarpane granie,

spadziste urwiska.

Rozmaite formy skalne to nie lada gratka dla narciarzy, ceniących znakomite warunki narciarskie. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedna trasę zjazdową w otoczeniu wyjątkowej panoramy gór. 

Wyskok na narty — gwarancja śniegu i dobrej zabawy

Paganella to znakomicie zlokalizowany kameralny ośrodek narciarski. Sezon rozpoczyna się w grudniu i trwa do połowy kwietnia. Panujący w okolicach klimat sprzyja znakomitym warunkom do szusowania, dlatego tak chętnie wybierany jest na wyjazd na narty. Czym jeszcze przekonuje amatorów narciarstwa? Dzięki sprawnej polityce turystycznej prawie wszystkie trasy (ok. 97%) objęto programem sztucznego naśnieżania stoków. Nawet przy małej ilości opadów, możemy być pewni, że śniegu nie zabraknie!

Kompleks narciarski Paganella — narty na nogi i jazda

Paganella to strefa narciarska, wchodząca w skład atrakcyjnego obszaru Skirama Dolomiti. Ośrodek oferuje ponad 50 km nowoczesnych tras zjazdowych, w większości dla narciarzy średnio zaawansowanych. Doskonała infrastruktura narciarska to świetnie przygotowane trasy (czarne – 4%, czerwone – 65%, niebieskie – 31%), których łącznie mamy do dyspozycji prawie 30. Wyciągi najnowszej generacji tworzą dobrze skomunikowaną sieć, umożliwiając zjeżdżanie po wielu zboczach gór.

Rodzinny wypad na narty do ośrodka Paganella to świetny pomysł na ferie czy świętowanie Nowego Roku w śnieżnej scenografii. Trasy są bardzo dobrze przygotowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla doświadczonych narciarzy. Turyści zazwyczaj wybierają zakwaterowanie w hotelu, położonym tuż przy wyciągu narciarskim w Andalo lub w hotelu nad urokliwie położonym jeziorem Molveno (10 minut jazdy skibusem do Paganelli). Oba ośrodki gwarantują wysoki standard, wyśmienitą włoską kuchnię oraz centrum odnowy biologicznej (sauna, basen).

Skifun w Paganelli — na nartach osiągniesz szczyt swoich marzeń!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdów na narty. Pod okiem wyszkolonych instruktorów narciarstwa poznasz tajniki fascynującego sportu, jakim jest narciarstwo. Stawiamy na rodzinną atmosferę i niezapomniane wspomnienia. Nasza oferta obejmuje:

szkolenia narciarskie dla dzieci oraz dorosłych,

znakomitą zabawę i mnóstwo pozytywnej energii podczas nauki narciarstwa,

zajęcia w małych grupach szkoleniowych, których poziom dostosowujemy do możliwości uczestników,

liczne atrakcje poza stokiem.

Każdy dzień to nowe wyzwania na stoku, a popołudniami relaks w strefie wellness, relaxroomie lub na basenie. Dla dzieci zapewniamy codzienne animacje oraz bajkoterapię. Dla dorosłych oferujemy wieczór gier czy live music session. Jeśli jesteś gotowy na zimowe szaleństwo, które będziesz wspominać z szerokim uśmiechem na twarzy, polecamy wyprawę na narty w region Paganelli. Namów rodzinę lub przyjaciół i pokochaj narciarstwo na śnieżnych stokach Italii!