Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Wyjazdy na narty w Polsce

z naferie.pl

tylko w naferie.pl

Co nas wyróżnia ?

 1. małe grupy szkoleniowe
 2. doświadczona , profesjonalna i sprawdzona kadra
 3. szkolenie w miłej atmosferze
 4. zajęcia popołudniowe prowadzone przez polską animatorkę
 5. wszystkie atrakcje zawarte w cenie - brak dodatkowych opłat

WYJAZDY NA NARTY POLSKA

Wszystkich miłośników białego szaleństwa na stoku zapraszamy na organizowane przez naferie.pl wyjazdy rodzinne na narty w Polsce. Zapewniamy niezapomniany wypoczynek połączony z nauką narciarstwa w najbardziej malowniczych miejscowościach górskich w naszym kraju. Zapraszamy do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie na stokach stacji narciarskiej Rusiń - SKI będziemy szlifować technikę jazdy, a wszystko to we wspaniałej atmosferze zabawy. Nie zabraknie też pięknych widoków i regionalnych przysmaków prosto od prawdziwych górali.

Opinie

 • Wspaniałe zaangażowanie organizatora, instruktorów i animatorów sprawiły że wszyscy doskonale się bawiliśmy i odpoczęliśmy

  Zuzanna Samborska

 • Wspaniała zaangażowana kadra, biznes robiony z sercem i pasją. My jesteśmy zachwyceni i mamy czas odpocząć, nasze dzieci są zachwycone więc nic tylko wracać i polecać.

  Martyna Broda

 • Profesjonalna organizacja wyjazdu zimowego do Val Di Sole, pełna gotowość na różne wymagania dużej grupy uczestników sprawia że chętnie podejmiemy się wspólnego przeżycia kolejnej przygody z naferie. pl

  Tomasz Bykowicz

wyjazdy rodzinne na narty w Polsce


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi w różnym wieku oraz organizacji rodzinnych wyjazdów zimowych, możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Zachęcamy do przejrzenia opinii niektórych z nich. Mamy nadzieję, że pozytywne wypowiedzi osób regularnie uczestniczących w proponowanych przez nas wyjazdach i turnusach wpłyną na decyzję o wyborze firmy NaFerie.pl jako organizatora wypoczynku dla całej rodziny.
 • Wyjazdy na narty Polska

  Wszystkich miłośników białego szaleństwa na stoku zapraszamy na organizowane przez naszą firmę wyjazdy rodzinne na narty w Polsce. Zapewniamy niezapomniany wypoczynek połączony z nauką narciarstwa lub snowboardingu w najbardziej malowniczych miejscowościach górskich w naszym kraju. W ofercie posiadamy pobyty w komfortowych pensjonatach i hotelach położonych m.in. w Bukowinie Tatrzańskiej oraz miejscowościach Murzasichle i Małe Ciche.
 • Pobyt w komfortowym pensjonacie

  Gwarantujemy znakomitą lokalizację pensjonatów i hoteli niedaleko stoków, z szybkim i łatwym dojazdem do innych atrakcji oraz centrum miejscowości, a także kompleksowo wyposażone, wyremontowane pokoje z łazienkami. Oferujemy pobyt w pokojach jedno-, dwu- i wieloosobowych, w zależności od zapotrzebowania. Proponowane przez nas pensjonaty i hotele to nowoczesne obiekty wyposażone w wygodne i przestronne pokoje, a także wspólną jadalnię, narciarnię, salę kominkową czy bar z salą góralską, jak również salę zabaw dla dzieci, gdzie prowadzone są popołudniowe gry animacyjne. Zapewniamy też smaczne i obfite posiłki.
 • Narty w Polsce dla dzieci i dorosłych

  Decydując się na narty w Polsce z dziećmi na jednym z organizowanych przez nas turnusów, nasi Klienci otrzymują możliwość uczestnictwa w profesjonalnym kursie jazdy na nartach lub snowboardzie, prowadzonym przez doświadczonych, wykwalifikowanych w tej dziedzinie specjalistów. Proponujemy szkolenie zarówno dla osób początkujących, dla których nasz turnus będzie pierwszym prawdziwym kontaktem z nartami czy snowboardem, jak i dla bardziej doświadczonych, prawdziwych pasjonatów sportów zimowych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i podszkolić się w jeździe. Zapewniamy niewielkie grupy szkoleniowe oraz duże zróżnicowanie poziomów.
  Nauka jazdy na nartach pod okiem sprawdzonego nauczyciela to gwarancja efektywności i bezpieczeństwa. Zapewniamy wysoki poziom nauczania i doskonalenia umiejętności narciarskich.
 • Bogata oferta zajęć dodatkowych

  Poza nauką jazdy na stokach, szczególnie polecamy także wiele innych atrakcji. Nasz bogaty program zajęć sprawia, że każdy uczestnik – zarówno dziecko, jak i dorosły – znajdzie w nim coś interesującego dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w turnusach

Najmłodsi mają do dyspozycji codzienne animacje, a także zajęcia plastyczne, taneczne i kreatywne, m.in. z robotyki. Każdego wieczoru na maluchy czeka bajkoteką, a na zakończenie turnusu – bal przebierańców. Proponujemy kilka ciekawych programów animacyjnych, obejmujących gry ruchowe, zajęcia plastyczne oraz zabawy logiczne i detektywistyczne. Oferowany przez nas pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych gwarantuje znakomitą, wciągającą zabawę dla każdego dziecka. Dzięki różnorodnej gamie atrakcji, każde dziecko może uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach, w których się sprawdzi i będzie się świetnie bawić.

Dorośli natomiast również nie będą się nudzić, mogąc uczestniczyć w wieczornych imprezach tematycznych i muzycznych, warsztatach kulinarnych, kuligach połączonych z ogniskami i pieczeniem kiełbasek oraz w przejażdżkach psimi zaprzęgami. Warto również mieć na uwadze, że zapewniamy niemalże całodzienną opiekę i interesujące zajęcia dla dzieciaków, zapewniając w tym momencie czas na relaks i odpoczynek dla rodziców.

Staramy się jak najdokładniej opisywać naszą ofertę i obozy, ale w przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji i doradzimy, który obóz czy turnus będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej rodziny. Jesteśmy dostępni drogą mailową i telefoniczną. Serdecznie zapraszamy do wspólnego wyjazdu!