Zadzwoń do nas: +48 722 223 223

Wyjazdy na narty w Polsce

z naferie.pl

tylko w naferie.pl

Co nas wyróżnia

 1. grupy szkoleniowe i wychowawcze max. 8 osobowe
 2. doświadczona , profesjonalna i sprawdzona kadra
 3. intensywny program szkoleń oraz zajęć dodatkowych
 4. wszystkie atrakcje zawarte w cenie - brak dodatkowych opłat

Panel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Panel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Panel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Opinie

wyjazdy rodzinne na narty w Polsce


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi w różnym wieku oraz organizacji rodzinnych wyjazdów zimowych, możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Zachęcamy do przejrzenia opinii niektórych z nich. Mamy nadzieję, że pozytywne wypowiedzi osób regularnie uczestniczących w proponowanych przez nas wyjazdach i turnusach wpłyną na decyzję o wyborze firmy NaFerie.pl jako organizatora wypoczynku dla całej rodziny.
 • Wyjazdy na narty Polska

  Wszystkich miłośników białego szaleństwa na stoku zapraszamy na organizowane przez naszą firmę wyjazdy rodzinne na narty w Polsce. Zapewniamy niezapomniany wypoczynek połączony z nauką narciarstwa lub snowboardingu w najbardziej malowniczych miejscowościach górskich w naszym kraju. W ofercie posiadamy pobyty w komfortowych pensjonatach i hotelach położonych m.in. w Bukowinie Tatrzańskiej oraz miejscowościach Murzasichle i Małe Ciche.
 • Pobyt w komfortowym pensjonacie

  Gwarantujemy znakomitą lokalizację pensjonatów i hoteli niedaleko stoków, z szybkim i łatwym dojazdem do innych atrakcji oraz centrum miejscowości, a także kompleksowo wyposażone, wyremontowane pokoje z łazienkami. Oferujemy pobyt w pokojach jedno-, dwu- i wieloosobowych, w zależności od zapotrzebowania. Proponowane przez nas pensjonaty i hotele to nowoczesne obiekty wyposażone w wygodne i przestronne pokoje, a także wspólną jadalnię, narciarnię, salę kominkową czy bar z salą góralską, jak również salę zabaw dla dzieci, gdzie prowadzone są popołudniowe gry animacyjne. Zapewniamy też smaczne i obfite posiłki.
 • Narty w Polsce dla dzieci i dorosłych

  Decydując się na narty w Polsce z dziećmi na jednym z organizowanych przez nas turnusów, nasi Klienci otrzymują możliwość uczestnictwa w profesjonalnym kursie jazdy na nartach lub snowboardzie, prowadzonym przez doświadczonych, wykwalifikowanych w tej dziedzinie specjalistów. Proponujemy szkolenie zarówno dla osób początkujących, dla których nasz turnus będzie pierwszym prawdziwym kontaktem z nartami czy snowboardem, jak i dla bardziej doświadczonych, prawdziwych pasjonatów sportów zimowych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i podszkolić się w jeździe. Zapewniamy niewielkie grupy szkoleniowe oraz duże zróżnicowanie poziomów.
  Nauka jazdy na nartach pod okiem sprawdzonego nauczyciela to gwarancja efektywności i bezpieczeństwa. Zapewniamy wysoki poziom nauczania i doskonalenia umiejętności narciarskich.
 • Bogata oferta zajęć dodatkowych

  Poza nauką jazdy na stokach, szczególnie polecamy także wiele innych atrakcji. Nasz bogaty program zajęć sprawia, że każdy uczestnik – zarówno dziecko, jak i dorosły – znajdzie w nim coś interesującego dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w turnusach

Najmłodsi mają do dyspozycji codzienne animacje, a także zajęcia plastyczne, taneczne i kreatywne, m.in. z robotyki. Każdego wieczoru na maluchy czeka bajkoteką, a na zakończenie turnusu – bal przebierańców. Proponujemy kilka ciekawych programów animacyjnych, obejmujących gry ruchowe, zajęcia plastyczne oraz zabawy logiczne i detektywistyczne. Oferowany przez nas pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych gwarantuje znakomitą, wciągającą zabawę dla każdego dziecka. Dzięki różnorodnej gamie atrakcji, każde dziecko może uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach, w których się sprawdzi i będzie się świetnie bawić.

Dorośli natomiast również nie będą się nudzić, mogąc uczestniczyć w wieczornych imprezach tematycznych i muzycznych, warsztatach kulinarnych, kuligach połączonych z ogniskami i pieczeniem kiełbasek oraz w przejażdżkach psimi zaprzęgami. Warto również mieć na uwadze, że zapewniamy niemalże całodzienną opiekę i interesujące zajęcia dla dzieciaków, zapewniając w tym momencie czas na relaks i odpoczynek dla rodziców.

Staramy się jak najdokładniej opisywać naszą ofertę i obozy, ale w przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji i doradzimy, który obóz czy turnus będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej rodziny. Jesteśmy dostępni drogą mailową i telefoniczną. Serdecznie zapraszamy do wspólnego wyjazdu!