Murzasichle Narty

Pensjonat U Gąsienicy

Nasza opinia

"To nasze stałe miejsce, dzięki wyjątkowemu klimatowi bardzo dużo osób powraca do tego pensjonatu,bardzo przyjazna rodzinna atmosfera."


 • pensjonat w typowo góralskim klimacie z ładnymi pokojami
 • zlokalizowany w Murzasichle z pięknymi widokami na góry
 • pensjonat oddalony jest od ośrodków na których będzie prowadzone szkolenie o ok. 10 - 15 minut jazdy autobusem ( Rusiń-SKI , Czarna Góra - Koziniec lub Suche SKI )
 • na gości czekają odnowione pokoje, jadalnia, sala zabaw dla dzieci
 • przy ośrodku znajduje się wyjątkowa góralska izba - idealne miejsca na wieczorne imprezy integracyjne
 • bardzo dobre jedzenie, życzliwi i pomocni gospodarze ośrodka
 • obiadokolacja serwowana w pięknej izbie góralskiej
Specyfika wyjazdu
 • bogaty program zajęć "ponarciarskich" dla dzieci
 • sprawdzony pensjonat w góralskim stylu z bardzo dobrym jedzeniem
 • przedszkole narciarskie od 3,5 roku życia oraz szkółka narciarska
 • małe grupy szkoleniowe oraz duże zróżnicowanie poziomów
 • szkolenie narciarskie będzie prowadzone w jednym z ośrodków : Rusiń - Ski, SKI Suche lub Czarna Góra - Koziniec ( wszystkie posiadają trasy dla początkujących jak i koleje krzesełkowe dla bardziej zaawansowanych narciarzy )
 • dojazd do ośrodków ok. 10 - 15 minut jazdy prywatnym autokarem
JAK BYŁO?

Murzasichle

Terminy
dziecko
3 - 7,99 lat
dziecko
8 - 12,99 lat
osoba
dorosła
18.01 - 25.01.2020
dziecko 3 - 7,99 lat -
dziecko 8 - 12,99 lat -
osoba dorosła -
Zarezerwuj
25.01 - 01.02.2020
dziecko 3 - 7,99 lat -
dziecko 8 - 12,99 lat -
osoba dorosła -
Zarezerwuj
Płatności
Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.
Koszt ubezpieczenia to 4,4 % wartości imprezy - zostanie doliczony do umowy.

Potwierdzeniem uczestnictwa w pobycie jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł od osoby do 7 dni od otrzymania umowy.

W tytule wpisując : Imię i nazwisko osoby zgłaszającej

Rachunek PLN IBAN: PL 75 1090 1838 0000 0001 3501 8831     Santander Bank Polska SA

Naferie.pl Sp. z o.o. 
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa 

Harmonogram płatności zostanie przesłany do Państwa wraz z umową.
Szczegóły dojazdu
SAMOCHÓD
 • adres pensjonatu: ul. Sądelska 11 A, 34-531 Murzasichle
Poglądowy program wyjazdu
* godziny oraz kolejność atrakcji mogą ulec zmianie

Szkolenie narciarskie dla dzieci

 • przedszkole narciarskie dla dzieci od 4 roku życia - małe grupy od 3-6 osób
 • opiekunka/animatorka podczas zajęć w funparku - w razie niedyspozycji dziecka
 • szkółka narciarska dla dzieci od 5 do 12 lat - duże zróżnicowanie grup - grupy max. 7 osobowe
 • zajęcia od 10:00 - 12:00 oraz od 12:30 - 14:30
 • 12:00 - 12:30 - przerwa na lunch pod okiem instruktorów
 • w ostatni dzień zawody narciarskie
 • znacznik naferie.pl na czas szkolenia
 • podział na grupy pod względem umiejętności na podstawie ankiet oraz weryfikacja w pierwszym dniu
 • odpowiednio dobrana i sprawdzona kadra instruktorska
Jak wygląda nasz dzień?

8:00 - 9:00

śniadanie

9:30

wyjazd na stok

9:55

wspólna, taneczna rozgrzewka -> rozpoczęcie szkolenia narciarskiego

12:00 - 12:30

lunch dla dzieci pod opieką instruktorów

14:30

zakończenie szkolenia narciarskiego i powrót do pensjonatu

17:00 - 18:00

obiadokolacja

18:00 - 19:30

warsztaty / animacje dla dzieci

19:30 - 21:00

bajkoteka dla dzieci

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Możliwość wykupienia szkolenia dla dorosłych w cenie 290 zł ( 5 x 1,5h ) : *

 • 10:00 - 11:30 poziom początkujący
 • 11:30 - 13:00 poziom średniozaawansowany
 • 13:00 - 14:30 poziom zaawansowany

* szkolenie odbędzie się w przypadku uczestnictwa co najmniej 5 osób

Atrakcje dla dzieci i dorosłych
 • warsztaty ze Slime`ów
 • malowanie na szkle
 • warsztaty „Muzyka niezwykła”
 • kulig z ogniskiem
 • warsztaty lawinowe
 • impreza góralska
 • wieczór gier
Cena dziecko zawiera
Cena dorosły zawiera

Super wyjazd rodzinny do Murzasichle 16-23/02! Dziękujemy serdecznie za perfekcyjną organizację, świetną opiekę i szkolenie narciarskie dla dzieciaków i całą atmosferę! Kuba i Sylwia jesteście wspaniali!Karolina Gębura-Nowak

Nasz pierwszy wyjazd z ekipą naferie i na pewno nie ostatni.Dzieci nie chcą wyjeżdżać,już zapowiedziały ze za rok wracają.Wszystko świetnie zorganizowane,instruktorzy rewelacyjni ze świetnym podejściem do dzieci.Szczególnie dziękujemy Alanowi(idol naszego syna Piotrusia)i Marcinowi.Wrócimy za rok ????????Karolina Janosz - Cież

Byliśmy uczestnikami IV turnusu ferii rodzinnych w pensjonacie „U Gąsienicy” Murzasichle. Impreza w pełni spełniła nasze oczekiwania. Obsługa profesjonalna, warunki bardzo dobre, szkolenie narciarskie dla dzieci w znakomitej atmosferze i bardzo efektywne. Czasu wolnego podczas pobytu, prawie nie było � - codziennie po nartach atrakcje dla dzieci i dorosłych. 
Dziękujemy bardzo Agnieszko, Marto, Kubo i Marcinie.
PS. Dla opowieści Pana Adama Gąsienicy warto przyjechać tam ponownie.Maciej Redłowski

Właśnie wróciliśmy z ferii w Murzasichle. Wybrałam naferie.pl ze względu na świetne opinie. I nie zawiodłam się! To był wspaniały tydzień! Dziękuję p. Sylwii za rzeczowość, kompetentność i opiekę nad dziećmi :) W szczególności podziękowania dla instruktorów Kuby i Marcina. Dzięki Wam Kamil i Natala pokochały jazdę na nartach. Zasługujecie na medal za cierpliwość, podejście do dzieci. Uczycie - bawiąc. Dzieci nie mogły doczekać się kolejnego dnia na stoku. Pytają się czy można cofnąć czas, bo chcą wrócić do Was :) więc mam nadzieję do zobaczenia za rok :)Ela Anusiewicz

Byliśmy całą rodziną po raz pierwszy z wami na feriach i jesteśmy bardzo zadowoleni. Napewno każdemu polecimy wyjazd z Wami, organizacja 5 *, opieka 5*. Wielkie ukłony i podziękowania dla Jakuba, Wioli i Krzysztofa :):)Katarzyna Szczygielska

Bardzo się cieszę, że wybraliśmy się na rodzinne ferie z naferie pl
Nasze dzieci nauczyły się jazdy na nartach od zera w 6 dni! Mieliśmy niesamowitą frajdę nie tylko na stoku i na nartach ale też i podczas innych punktów programu, które przygotowali dla nas organizatorzy. To był wspaniały czas, fajne atrakcje pozwalające cieszyć się atmosferą zimy i polskich gór. Polecam!!!!Ilona Zdunek-Tuźnik

dużo atrakcji córki zachwycone naprawde polecamMariusz Świerżewski

Szkółka narciarska Murzasichle dla dzieci

Serdecznie zapraszamy do naszej szkółki najmłodszych miłośników narciarstwa. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat na różnych poziomach zaawansowania. Aby określić, do której grupy przydzielimy Twoją pociechę, pierwszego dnia przeprowadzamy dokładne ankiety, a następnie weryfikujemy umiejętności na stoku. Gwarantujemy duże zróżnicowanie grup, co daje pewność, że dziecko trafi do najbardziej odpowiedniego zespołu. Proponujemy zajęcia dla maluchów zupełnie początkujących, które dopiero stawiają swe pierwsze kroki na stoku, a także dla dzieciaków o wyższym stopniu zaawansowania, które znają już podstawy, lecz chcą nauczyć się prawidłowej jazdy na nartach czy też pragną zająć się tym sportem w sposób profesjonalny.

Nie tylko narty Murzasichle

Dla dzieciaków przygotowaliśmy nie tylko profesjonalną naukę jazdy na nartach pod okiem doświadczonego trenera, ale również szereg innych atrakcji. Z nami żadne dziecko nie będzie się nudzić! Każdego dnia organizujemy ciekawe zajęcia popołudniowe i wieczorne. Zapewniamy ciekawe gry i zabawy, plastyczne czy taneczne, podczas których mali kursanci mogą kreatywnie, bezpiecznie oraz w miłej atmosferze spędzić czas wolny. W ostatni dzień kursu organizujemy zawody narciarskie. Ponadto na dzieci czekają również:

Czytaj więcej

codzienne bajkoteki,

wieczór gier,

zajęcia z malowania na szkle,

kulig z ogniskiem,

impreza góralska.

Również w przypadku niedyspozycji dziecka, zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanych animatorów. Zespół kreatywnych, uśmiechniętych opiekunów gwarantuje świetną atmosferę oraz interesującą zabawę dla każdego dziecka.

Murzasichle narty z wykwalifikowanymi trenerami

Turnus w naszej szkółce to przede wszystkim nauka pod okiem doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych trenerów. Każdego dnia dzieci biorą udział w kilkugodzinnych zajęciach. Przez ten czas, w zależności od stopnia zaawansowania grupy, uczą się podstaw jazdy na nartach, a także kolejnych, bardziej skomplikowanych kroków.

Nasi instruktorzy posiadają niezbędne certyfikaty i szkolenia poświadczające kwalifikacje oraz prawo do prowadzenia zajęć. To osoby, dla których narciarstwo czy inne sporty zimowe są wielką pasją, dlatego też każde zajęcia prowadzą z wyjątkowym zaangażowaniem. Cechują się również wysoką komunikatywnością, ale też odpowiednim, życzliwym podejściem do najmłodszych, co owocuje szybkimi postępami w nauce małych kursantów.

Nasze grono trenerskie posiada dużą wiedzę oraz umiejętności jej skutecznego, cierpliwego i interesującego przekazywania. Dzięki niewielkim, maksymalnie siedmioosobowym grupom, nauczyciel ma czas, ale też możliwości, aby poświęcić każdemu dziecku maksymalnie dużo czasu oraz energii. To wszystko sprawia, że nasza szkółka może poszczycić się wysoką efektywnością w nauczaniu dzieci jazdy na nartach.

Szkółka narciarska Murzasichle dla dorosłych

W trakcie naszych turnusów, istnieje również możliwość wykupienia szkoleń dla osób dorosłych. Organizujemy niewielkie grupy dla osób o różnych poziomach zaawansowania – dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów, zapewniających profesjonalne nauczanie oraz sympatyczną atmosferę w zespole. Ponadto dla dorosłych przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje. Mogą oni uczestniczyć m.in. w kuligu z ogniskiem, góralskiej imprezie, wieczorze gier oraz warsztatach lawinowych.

Przytulny pensjonat u Gąsienicy

Podczas pobytu na zimowisku, wszyscy uczestnicy są zakwaterowywani w przytulnym pensjonacie U Gąsienicy. Pokoje i całe wnętrze obiektu utrzymano w typowo góralskim klimacie. Budynek zlokalizowany jest w miejscowości Murzasichle, w spokojnej, przyjaznej okolicy z pięknymi widokami na góry. Znajduje się w odległości ok. 10-15 minut jazdy autobusem od ośrodków czy stoków narciarskich, na których prowadzone będą zajęcia.

Pensjonat posiada komfortowe, odnowione pokoje z łazienkami, jadalnię oraz salę zabaw dla dzieci. Obok ośrodka znajduje się również izba o tradycyjnym góralskim wyglądzie i wyposażeniu. Nadaje się ona idealnie na wieczorne imprezy integracyjne. Goście chwalą pobyt w pensjonacie przede wszystkim za rodzinną, sympatyczną atmosferę, bardzo smaczne jedzenie.

Murzasichle narty – cena pobytu

Zapewniamy bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny turnusów zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Koszt jednostkowy obejmuje m.in. siedem noclegów w pensjonacie U Gąsienicy, śniadania i obiadokolacje każdego dnia, profesjonalne zajęcia pod okiem instruktora oraz przejazdy podczas trwania zimowiska. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia kompletu sprzętu narciarskiego na cały okres pobytu w korzystnej cenie, a także wykupienia lunchu na stoku dla dziecka. Z przyjemnością gościmy również rodziców z dziećmi do lat trzech. Koszt pobytu malucha wynosi jedynie 150 zł.

Zapraszamy na zimowisko

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na nasze turnusy zimowe. Zapewniamy profesjonalną naukę, pobyt w przytulnym ośrodku oraz mnóstwo zajęć dodatkowych zarówno dla najmłodszych, jak i też starszych gości.