Obozy zimowe 2020

Nie masz planów na najbliższe ferie zimowe? Zastanawiasz się, gdzie wysłać swoje dzieci na zimowisko w 2020 roku? Mamy dla Was doskonałą propozycję! Obozy zimowe organizowane przez naszą firmę to gwarancja doskonałej zabawy, nie tylko dla najmłodszych!
Profesjonalnie zorganizowane zimowisko to jedna z najciekawszych form spędzania ferii zimowych. Najmłodsi uczą się jeździć na nartach i deskach snowboardowych, poznają nowe miejsca oraz nowe twarze. Przede wszystkim zaś nie mają czasu na nudę – aktywny wypoczynek w połączeniu ze wspaniałą zabawą tworzy fantastyczną mieszankę dającą wiele pozytywnych efektów.

PROFESJONALNIE I BEZPIECZNIE

W Naferie.pl wiemy jak ważna jest odpowiednia organizacja. Nasi trenerzy, poza ogromną pasją, posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. To prawdziwi profesjonaliści, którzy zarażają innych swoją miłością do białego szaleństwa. Sympatyczni i mili, zawsze chętnie służą pomocą oraz radą.

W 2015 roku zorganizowaliśmy wiele fantastycznych zimowisk i mamy nadzieję, że rok 2017 będzie tak samo udany. Powracające rok rocznie uśmiechnięte twarze naszych podopiecznych sprawiają że każdym kolejnym sezonem na nasze obozy zimowe zgłasza się coraz więcej chętnych.

OBOZY ZIMOWE 2017 – DOSKONAŁA ZABAWA GWARANTOWANA!

Obozy zimowe z Naferie.pl to gwarancja profesjonalizmu, bezpieczeństwa i świetnej zabawy. Każdy uczestnik jeszcze przez długi czas będzie je dobrze wspominał. Wszystkim, którzy już skorzystali z naszej oferty dziękujemy za wspólne przygody i zapraszamy ponownie!

W nadchodzącym sezonie organizujemy 3 turnusy zimowisk narciarsko-snowboardowych. Tym razem wysyłamy dzieci na obozy zimowe 2017 do Murzasichle oraz Poronina. Rozbudowane programy sprawią, że maluchy z pewnością nie będą się nudzić i zgodnie stwierdzą, że zimowisko 2017 organizowane przez Naferie.pl było najlepszym w życiu!

Dołączcie do nas również w przyszłym roku – zimowisko 2017 z Naferie.pl to doskonały pomysł!!