Narty w Marcu

Marzec to miesiąc, który Polakom kojarzy się głównie z roztopami jednak w górach jest to najlepszy czas na szusowanie po stoku – w niczym nie przypomina naszej polskiej aury. Wyjazdy na narty w marcu cieszą się sporą popularnością, głównie za sprawą licznych promocji w pensjonatach, hotelach, a najważniejsze pakiety free-ski przyciągają tłumy spragnionych jazdy na nartach i wylegiwania się na słońcu.

 

Mimo iż w marcu śniegu zaczyna brakować na równinach i w dolinach, górskie stoki pozostają białe i zaśnieżone jeszcze przez długi czas. W Alpach czy Dolomitach sezon narciarski trwa do kwietnia, a i w Tatrach można jeszcze oddawać się białemu szaleństwu. Wybierając się na narty w  marcu lub na początku kwietnia, warto zabrać ze sobą całą rodzinę – zwłaszcza dzieci, które będą mogły skorzystać z oferty szkółek i  przedszkoli narciarskich. Brak tłumów, korzystne ceny i wspaniałe warunki to zalety szusowania wczesną wiosną.

W Naferie.pl posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu grupowych wyjazdów w góry – zarówno polskie Tatry, jak i włoskie Alpy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty programowej, skierowanej zarówno do małych, jak i do dużych fanów narciarstwa. Gwarantujemy zakwaterowanie, pełne wyżywienie, profesjonalną opiekę i mnóstwo wspaniałej zabawy.


Nasi partnerzy

wróć na górę